Xoxo Ne Demek?(Çözüm bulundu)

XOXO anlami ne?

XOXO, internet dilinde “sevgiler ve öpücükler” anlamına gelen bir deyiş

XOXO ne icin kullanilir?

Hugs and Kisses veya love and kisses,internet dilinde kucak dolusu öpücükler veya sevgi ve öpücükler anlamına gelir. XOXO genelde SMS,email veya mektupların sonlarında,iyi arkadaşlığı ve sevgiyi belirtmek için kullanılır.

XOXO hangi dil?

İngilizce üzerinden bir kısaltma olması ile beraber xoxo kelimesinin Türkçe üzerinden bir anlamı bulunmaktadır. Yani Türkçe olarak ele alındığı zaman sarılmak ve öpmek şeklinde ifade etmek mümkün.

SOS sinyali ne demek?

Imdat çağrısı SOS ne anlama gelir? “Save our Ship” gemimizi kurtar; “Save our Soul” ruhumuzu kurtar; “Stop Other Signals” ‘diğer sinyalleri’ sözcüklerinin kısaltılmışı olduğu sanılır.

Yo lo ne demek?

you only live once ( yolo )

Ty ne demek?

Triküspit Yetmezliği. Triküspit yetmezliği ( TY ), triküspit kapağın sağ ventrikülün kasılması sırasında tam kapanamaması ve bunun sonucunda sağ ventrikülden sağ atriuma kanın geri kaçmasıdır (kapakların anatomisi ve kalbin çalışma prensipleri için bakınız: kan dolaşımı ve kalp kapakları).

SOS ne demek türkçe?

Türkçe – Türkçe SOS, imdat işareti, özellikle gemiler tarafından tehlike halinde telsizle gönderilen işaret. (herhangi bir) imdat çağrısı.

Akıllı saatte SOS uyarısı ne demek?

Yurt dışında olduğunuz sırada bir Acil SOS araması başlatırsanız saatiniz bölgedeki acil servislerle bağlantı kurar ancak acil durum kişilerinize mesaj göndermez veya konumunuzu paylaşmaz. Bazı ülkelerde ve bölgelerde uluslararası acil arama özelliği, saatte hücresel servisi ayarlamış olmasanız bile çalışır.

You might be interested:  Sirius Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

SOS işareti nasıl yapilir?

Yani = SOS; — Üç adet nokta, üç adet çizgi tekrar üç adet nokta veya ışıkla veya sesle üç adet kısa zaman üç adet uzun zaman tekrar üç adet kısa zamanlı ışık veya ses Bilmeyen yoktur gerçi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *