Sus Ne Demek? (Question)

Ingilizce sus demek ne demek?

sus teriminin Türkçe İngilizce sözlükte anlamı shut up!

Oyunda sus ne demek?

Senin soruna gelecek olursak ” SUS ” şüpheli demek.

Sus ne demek Ekşi?

ifade ozgurlugunun engellenmesi. askerlikte ‘ sus ‘ yerine “ses kes!” diyolarmış. müzikte suspended’ın kısaltması.

NM ingilizce ne demek?

Ingilizce -Türkçe Ilgili Terimler nautical mile.

İngilizce susun ne demek?

susun teriminin Türkçe İngilizce sözlükte anlamı shut up!

Sessiz ol ne demek?

ses cikaran kisiye yapilan bi uyaridir. kisi ya beyni daha fazla ses i kaldiramadigi icin ya da birilerine biseyleri caktirmamak icin ugrastigindan kullanir bu lafi.

Among usta lol ne demek?

Peki, Among Usta SUS ne demek, kelime anlamı nedir? Among Usta en sık kullanılan kelimelerden birisi olan “SUS“, suspect kelimesinin kısaltmasıdır. Bu kelime İngilizcede “şüpheli” anlamına gelmekte ve oyun içerisinde katil olduğundan şüphelenilen kişi için kullanılmaktadır.

BRUH ne demek Instagram?

Özellikle sosyal medyada kullanılan bruh kelimesini ne anlama geldiği merak ediliyor. Bu kelime İngilizce brother sözcüğü üzerinden türemiş bir ifadedir. İngilizcede brother ise, ‘Erkek kardeş,’ anlamına gelir. O yüzden daha çok kısaltılmış olarak bro ya da bruh biçiminde ele alınır ve dile getirilir.

Strain nedir biyoloji?

Bir bakteri veya virüsun farklı alttürlerinin, aralarında genetik farklılıklar bulunan gruplarına ¨Suş¨ denebilir. Farklı suşlar arasında, ilaçlara, dış etkilere dayanıklılık vs. özellik değişiklikleri olabilir.

You might be interested:  Kaşar Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Etkenin suşu nedir?

su $- ozellikle mikrobiyolojide kullanilan bir terim olup bakterilerin asil kaynaklari soylari, nesilleri anlamina gelmektedir.

Hususunda ne anlama gelir?

resmî yazıların sonuna eklenerek, cümleyi tamamlamaya yarayan sözcük. ör. şunun yapılması hususunda; bilgilerinizi arz/rica ederim.

WBU neyin kısaltması?

wbu teriminin İngilizce Türkçe sözlükte anlamı what bout you?

Never Mind türkçesi ne demek?

Never mind genelde unut gitsin anlamını taşır. Yani Türkçe karşılığı pek çoktur. Bir konuda bir şey söylemekten vazgeçince kullanılabilir. Boş ver gitsin anlamında İngilizcede olduğu gibi Türkçede kullanılmaz.

Neme getirmek ne demek?

Nemelazımcı ne anlama gelir? Her işe karşı “ Neme lâzım” diye omuz silkip lâkayt kalma, gerekli şeylerle ilgilenmeme, hiçbir şeyi umursamama: Devlet demek, devletçilik demek sorumsuzluk mu, pasiflik mi, nemelâzımcılık mıdır? (Burhan Felek).

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *