Suboş Ne Demek? (Correct answer)

Argoda Suboş ne demek?

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde korkmazlar tarafından çok kullanılan kelime. teneke, işe yaramaz, boş beleş gibi pek çok anlama gelebiliyor. siyasette çok var böyle tipler.

Siboş ne demektir?

sibel isminine sahip kişilere, yakınları tarafından söylenen takma ad.

Aşko ne demek argo?

Aşko kelimesi TDK’da bulunmayan ve spesifik bir anlamı olmayan bir kelimedir. BU kelime özellikle gençler arasında oldukça sıklıkla kullanılır durumda. Sabit ya da bariz bir anlamı olmayan ‘ aşko ‘ kelimesi genelde aşkım kelimesinin kısaltması olarak kullanılıyor.

Sükela ne demek?

Şukela kelimesi bazen de şuku olarak kısaltılır. Her ikisi de aynı anlama gelmektedir. Çok hoş olmuş, iyi olmuş anlamlarını taşımaktadır.

Sağlıkta sibop ne demek?

Sağlıklı bireylerin bağırsak ve midelerinde bir miktar gaz bulunmaktadır. Ancak bu olağan gaz varlığına ek olarak kısaca SIBO (Small Intestinal Bacterial Overgrowth) olarak isimlendirilen; ince bağırsakların fazla sayıda bakteri üremesi sonucunda gerçekleşen gaz ve şişkinlik şikâyetleri de görülmektedir.

Aşko kime denir Ekşi?

sevgilisine yahut flört ettiği kişiye aşkım’dan türetilmiş olan aptalca bir kelime ile hitap eden tiptir. aşko ne demek yani? son zamanlarda sıklıkla duyduğum en itici kelimelerden biri.

Aşko ne demek ekşi sözlük?

arkadaşlar arasında kullanılan sevgi sözcüğü.

Cano anlami ne demek?

Cano ismi can anlamına gelmektedir.

Şükela Tümü Bugün ne demek?

Çok hoş, iyi,şahane anlamlarını taşımaktadır.

You might be interested:  Kiss Me Ne Demek?(Çözülmüş)

Ekşi sözlüğü kim buldu?

1999 yılında Sedat Kapanoğlu tarafından “sourtimes.org” sitesinin bir parçası olarak oluşturulmuştur. Sloganı “Kutsal bilgi kaynağı”dır.

Şokella ne demek?

halk arasında çokokrem, sarelle, chokella, nutella gibi kakaolu kremaların genel adı. fiskobirliğin de ‘nuga’ adıyla yeni bir ürün kattığı kakolu fındık kremaları bütünü.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *