String Ne Demek? (Correct answer)

String ne anlama geliyor?

İsim olarak kullanıldığında; “kılçık (fasulye vb.), ip, kordon, sicim, bağ, bağcık, kiriş, tel, lif, yay (keman), dizi, damar (yaprak), koşul, şart” anlamına gelmektedir.

String ne demek ekşi sözlük?

programlama dillerinin cogunda “harfler obegi” anlamina gelen terim.

Convert ne anlama gelir?

Convert dönüştürmek anlamında kullanılıyor. Convert etmek ise, herhangi bir dosyayı farklı bir dosya biçimine çevirme durumudur. Bir dosya uzantısı başka bir dosya uzantısına çevrilirken bu durum convert etmek olarak adlandırılır.

Int ingilizcede ne demek?

ne demek? Intelligence, interest, interior, interjection, internal, international, interval, in-transitive.

String ne demek SQL?

String fonksiyonlar numerik ifadeler yerine literal yani string ifadeler için kullanılırlar. SUBSTRING: Bu metot ile belirtilen bir ifadenin istenilen noktasından istediğimiz kadar karakterin geri döndürülmesini sağlayabiliriz.

String külot ne demek?

String külot bazı kadınlar için vazgeçilmezdir. Hatta bu külot tipini kullanan kadınların diğer külot modelleri ile rahat edemediği görülür. String modelin arka kısmı şerit şeklindedir ve kalçaları sarmaz. Ön kısmı ve ağı ise yine slip külot ile benzer şekildedir.

C string ne işe yarar?

g stringten farklı olarak yanlarında ip bulunmayan iç çamaşırı modeli. sadece ön tarafa yapıştırılan ve arkadan sabit tellerle tutturulan yeni moda iç çamaşırı.

String nedir iç çamaşırı?

String, genellikle bazı ülkelerde iç çamaşırı ya da mayo olarak giyilen bir giysidir. Geleneksel törenler veya sporlar için de giyilebilir. Önden bakıldığında, tanga tipik olarak bikini tabanına benzemektedir, ancak arka kısımda malzeme minimum düzeye indirgenmiştir.

You might be interested:  Sing Ne Demek?(En iyi çözüm)

G-string şort nedir?

Önden bakıldığında klasik iç çamaşırlarlara benzeyen, arka tarafı ise kalçaların arasından geçen bir ipten ibaret olan bir iç çamaşırı türüdür.

Convert ToInt32 ne demek?

Bir sayının belirtilen dize temsilini eşdeğer bir 32 bit işaretli tamsayıya dönüştürür. Belirtilen nesnenin değerini 32 bitlik işaretli bir tamsayıya dönüştürür. ToInt32 (SByte) Belirtilen 8 bit işaretli tamsayının değerini, eşdeğer 32 bitlik işaretli tamsayıya dönüştürür.

Convert ne demek tıp?

Converter terimi, tıp dilinde kullanılan Latince bir kelimedir. Converter teriminin tıbbi anlamı; n. Değiştirici, çevirici.

Yazılar Convertli ne demek?

Yazı kenarlarında konumlanan noktalar fontun- çizime dönüştürüldüğünü ifade eder. Böylelikle şekle dönüşen yazı stiline istenildiği gibi müdahale edilebilir.

Net demek ne demek?

1. Bütün çizgileri belirgin olan, gözün bütün ayrıntılarıyla algıladığı iyi görünen (şey); iyi duyulan (ses). 2. Kesintilerden sonra geri kalan (miktar), safi, çıplak ücret.

Lo ingilizce ne demek?

lo teriminin İngilizce İngilizce sözlükte anlamı {e} look! see!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *