Stormi Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Stormi isminin anlamı nedir?

ABD’li reality show yıldızı Kylie Jenner, yeni doğan kız bebeğinin adının ” Stormi ” olduğunu açıkladı. Stormi, İngilizce’de “fırtınalı” anlamına geliyor.

Kylie hamile mi?

Rap şarkıcısı Travis Scott ile birlikteliğinden üç yaşında Stormi Webster adında bir kızı olan Kylie Jenner, ikinci çocuğuna hamile. Jenner ile 30 yaşındaki şarkıcı Travis Scott, 7 Eylül’de hamilelik haberini duyurdu.

Travis Scott zengin mi?

BİR MİLYAR DOLARA YAKIN SERVETİ VAR Kendi adını taşıyan bir kozmetik firması olan Kylie Jenner’ın toplam servetinin 2020 yılı itibariyle 900 milyon dolar olduğu belirtiliyor. Adını Babası Travis Scott ‘ın ise 50 milyon dolar değerinde bir serveti var.

Stormi Webster kaç yaşında?

doğu avustralya’da aborijin dilinde boomerang anlamına gelen kadın ismi.

Kylie Jenner kızının adı ne?

Yıldız milyarder ve model Kylie Jenner, Travis Scott ile ilişkisinden ikinci bebeğine hamile olduğunu duyurdu. Kylie Jenner, hamile olduğu yönündeki iddiaları duygusal bir paylaşımla doğruladı. 24 yaşındaki Jenner, sevgilisi Travis Scott’a hamilelik testini gösterdiği anları yayınladı.

Kylie Jenner ne zaman hamile kaldı?

Daha sonra NBA maçını birlikte izleyerek ilişkilerini resmen duyurdular. İlişkilerinin başladığı 2017 yılında Jenner hamile kaldı, fakat bunu uzun süre kamuoyunun gözlerinden uzak tuttu.

Kylie Jenner yeni bebeği kimden?

Kylie Jenner ve Travis Scott mutlu haberi sosyal medyadan duyurdu: Yeni bebek geliyor.

You might be interested:  Dizanteri Ne Demek?(Çözülmüş)

Travis Scott ne kadar zengin?

Nakit Parayı Basıp Almış! Ünlü Rapçi Travis Scott ‘ın Değeri 23.5 Milyon Dolar Lüks Malikanesini Görünce Yutkunamayacaksınız. Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Travis ve Kylie nasıl tanıştı?

Travis Scott ile Kylie Jenner, 2017 yılında tanıştılar. O sırada Jenner Tyga ile yollarını ayırmıştı. Jenner ile Scott, ilk olarak ünlü Coachella Festivali’nde birlikte görüldüler. Daha sonra NBA maçını birlikte izleyerek ilişkilerini resmen duyurdular.

Stormi kız mı?

Reality show yıldızı ve girişimci Kylie Jenner’ın kızı Stormi, dünyanın en şanslı çocuklarından. Jenner, rap şarkıcısı eski sevgilisi Travis Scott ile birlikteliğinden olan kızı için evde gösterişli bir 3’üncü yaş günü kutlaması yaptı. Travis Scott da kızının doğum günü kutlamasındaydı.

Stormi Webster kız mı?

23 yaşındaki Kylie Jenner, Travis Scot ile ilişkisinden dünyaya gelen kızı Stormi Webster ‘ın bir fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı.

Stormi Webster kimin çocuğu?

Travis Scott Kylie Jenner’den Olan Kızı Stormi Webster İçin Sarı Bir Okul Otobüsü Getirtti!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *