Square Ne Demek? (Question)

:

  • ;
  • ;
  • , , .

Square şekil ne demek?

Özellikle dışarıya çıkıldığı zaman İngilizcede cümle içerisinde mutlaka Square kelimesi kullanılır. Çünkü bu kelimenin genel olarak yaygın Türkçe karşılığı, ‘meydan’ şeklinde ifade edilmektedir. Aynı zamanda bu kelime ile beraber yine yaygın olarak karşılığı, ‘ kare ‘ biçiminde bilinmektedir.

Square yüz ne demek?

Kare Yüz Şekli Nedir? Kare alına, geniş elmacık kemiklerine ve kare çene yapısına sahip olan tüm yüz tipleri kare yüz şeklidir. Çene şeklin oldukça kemikli olduğu için yüzün olması gerektiğinden daha köşeli durabilir.

Km2 nasıl okunur ingilizce?

per square kilometer i.

Oval ingilizcesi nedir?

Ingilizce -Türkçe Çeviri beyzî, oval, yumurta biçiminde (cisim). elips(oid) şeklinde (cisim).

Erkek yüz tipi nasıl belirlenir?

Yüzünün uzunluğu genişliğinden fazlaysa yüzün oblong, oval veya dikdörtgen olabilir. Hangisi olduğunu belirlemek için alın, elmacık kemikleri ve çene çizgisi ölçümlerine bak. Ölçümlerin alnından çene çizgine doğru gittikçe küçülüyorsa yüzün ya kalp şeklinde ya da ovaldir.

Oblong yüz şekli nedir?

Yüzün ovalliği alında saçlı deri sınırından başlayarak her iki yanda şakaklar, yanaklar, kulak ön kısmı, mandibula köşesi, jawline boyunca devam ederek çenede sonlanmakta. Burada tanımlanan ovallik yüzün uzun, kısa, geniş yada dar olması ile ilgili değil. Yüze karşıdan bakıldığında geometrik olarak oval olmasıdır.

Yüzüm yuvarlak saçım nasıl olmalı?

Yuvarlak yüzlü kadınlar hem uzun hemde kısa saç modellerini tercih edebilir. Burada işin püf noktası sizin nasıl bir görünüm oluşturmak istediğinizdir. Daha seksi ve kadınsı görünüm için uzun dalgalı saçlar, daha minyon ve bebeksi bit görünüm için ise kısa saçlar idealdir.

You might be interested:  Metastaz Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Km2 ingilizce ne demek?

Sesli Sözlük – square kilometre.

Ingilizcede km nasıl yazılır?

km ( kilometer ) i.

Squash ne demek?

Squash raket ve topla iki oyuncu (çiftlerde dört oyuncu) tarafından oynanan bir tür raket sporudur. Squash ‘ın düzenleyici kuruluşu olan Dünya Squash Federasyonu’na (WSF) üye olan 100’ü aşkın ülke vardır. Squash sporu dünyada en çok, İngiltere, A.B.D, Yeni Zelanda, Mısır ve Malezya gibi ülkelerde yaygındır.

Ship ne demek?

Yüksek takipçili veya tanınan profillerde daha sık rastlanan ” Ship ” yani “yakıştırma” aslında bir çeşit kolajdır. Tanınmış veya belirli bir kitleye hitap eden insanların takipçileri tarafından başka bir kişi ile yakıştırılması, beraber olmalarının istendiği anlamını taşıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *