So What Ne Demek?(Çözüm bulundu)

So What kelimesi, İngilizce olarak bilinen ve ne olmuş anlamında kullanılan bir kelimedir. So What Ne Demek? Özellikle bir tepki olarak kullanılan bu kelime, tüm dünyada gündelik hayatta kullanılıyor. So what kelimesi, ne olmuş yani anlamında ve türlerinde kullanılan bir kelime türüdür.

So what now ne demek?

ya şimdi ne olacak?

Yeah so what ne demek?

Yeah, so what? Evet, nolmuş?

So what ne demek ekşi sözlük?

bir turklish klasigi. bu yüzden dolayı demek gibi bir şey. ama söylerken yaniyi yeaaani şeklinde telaffuz etmek suretiyle ” so what”taki atarlı havayı yumuşatarak true romance’teki brad pitt havasını yakalayabilirsiniz.

What ne demek what ne demek?

İNGİLİZCE’DE WHAT KELİMESİ What İngilizce bir kelimedir. Türkçe karşılığı “ne” demektir. What kelimesi genellikle soru cümlelerinde kullanılır. Fakat bunların dışında İngilizce’de “Çok güzel, ne güzel” manalarına da gelmektedir.

About what Türkçe ne demek?

Ingilizce- Türkçe Ilgili Terimler about what? ne hakkında? ne konuda?

What is your name ne demek çeviri?

WHAT IS YOUR NAME NE DEMEK TÜRKÇE ÇEVİRİSİ Ne demek sorusuna cevap verecek olursak, bu soru Türkçe “Adın ne?” demektir. Motamot çevirisi “Senin adın ne?” şeklindedir, ancak “Adın ne” ifadesi de bu cümleyi karşılamaya yeterlidir.

What ne demek cevabı?

What, İngilizce bir kelimedir. Türkçe’si “Ne” demektir. Burada What kelimesi soru olarak kullanılmaz. Buradaki anlamı ne güzel, çok güzel manasına gelmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *