Share Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Share ne anlama gelir?

Paylaşmak anlamı üzerinden kullanılan share kelimesi amaca göre değişik cümleler üzerinde değerlendirilebilmektedir. Sosyal medyada bir şey paylaşmak ya da gündelik yaşamda herhangi bir yiyeceği ya da parayı ve benzeri durumları paylaşmak olarak da anlatılabilmektedir.

Share ne demek Dizi?

Share ise açık televizyon sayısındaki payı gösterir. Örneğin; gece saat 12’de yayınlanan bir program, 1,5 rating alırken 10 share ortalamayı yakalayabilir. Bu, o saatte açık olan her 100 televizyondan 10’unda o programın izlendiği anlamına gelir. Ancak görüldüğü üzere o saatte rating düşüktür.

Total toplam ne demek?

Total kelimesinin ticaret alanındaki anlamı toplam tutar, bütünü ya da hepsi şeklinde ifade ediliyor.

REC ne anlama geliyor?

Geri döndürmek. Kıs. receipt, record, recorder.

Log in olmak ne demek?

bir bilgi sistemine en azından kullanıcı adı ve şifre ikilisiyle giriş yapmak.

Edit etmek ne demek?

Editlemek edit kelimesinden türetilen uydurma bir kelimedir. Düzenlemek anlamında kullanılır. Edit yapmak kelimesi de dergi, gazete, kitap ya da herhangi bir yazının yayımlanmasına hazırlama aşamasında düzenlenmesi anlamında kullanılıyor. Bu mesleği yapanlara ise editör denilmektedir.

Support etmek nedir?

desteklemek. Destek koymak. Bir kimse veya kuruluşa yardım sağlamak, müzaheret etmek. Arka olmak, arka çıkmak.

Instagram kelimesi ne anlama gelir?

Instagram: Popüler mobil uygulamanın kurucuları Kevin Systrom ve Mike Krieger çocukken kameralarla oynamayı çok seviyorlardı. Her anılarını ölümsüzleştirmeye bayılıyorlardı. O zamanlarda fotoğraf makineleri reklamları “instant” (anında) foto çeken cihazlarla övünüyordu. Insta -gram adı da işte böyle doğdu.

You might be interested:  Minel Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Details ne demek?

Details kelimesi Türkçede ayrıntılar anlamındadır.

Total Market Cap nedir?

Market cap, bir şirketin hisse senetlerinin toplam piyasa değeri anlamına gelir. Genellikle “piyasa kapitalizasyonu” olarak adlandırılır ve bir şirketin hisselerinin toplam sayısının, hisselerin mevcut piyasa fiyatı ile çarpılmasıyla elde edilir.

Total 3 nedir?

TOTAL 3, Ether hariç tüm altcoin paritelerini temsil eden grafiktir.

Total 2 nedir?

TOTAL2, BTC hariç en yüksek 125 kripto para biriminin toplam piyasa değerini gösterir. OTHERS, BTC ve diğer bazı üst düzey kripto para birimleri hariç olmak üzere, ilk 125 kripto para biriminin toplam piyasa değerinde olduğunu gösteriyor. Hariç tutulan paralar DİĞER piyasa grafiğiyle birlikte görüntülenir.

Telefonda Rec ne demek?

record. kayıt yapabilen cihazlarda bu tuşta kırmızı nokta veya rec kısaltması bulunur. ks. recordings.

Tırrek Kürtçe ne demek?

son günlerde kullanılan ve baya yaygınlaşmış bir kelime olan tırrek, sözcük olarak salak, odun kafalı gibi anlamlar içerir. doğuda kürtler çok kullanır, özelikle diyarbakır da ezelden beri kullanılan bir kelimedir. bir kahvehanenin önünden geçerken bile bu kelimeyi duyabilirsiniz. korkmak anlamında kullanılır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *