Records Ne Demek? (Correct answer)

. — 30 ( 12-, ), . LP- 35 40 . — 60 .

Record ne de?

Banda almak, kaydını yapmak.

Positive Thoughts ne demek?

Positive thoughts. Olumlu.- Olumlu düşünceler.

Ne demek also?

almanca da asıl olarak böyle, böylece anlamına gelen, almanlar tarafından pek bi sık kullanılan sözcük. turkce karsılıgı tamı tamına “simdik soyle oluyor” olan almanca kelime. türkcede binaenaleyh ve yani anlamlarına gelen almanca kelime.

Apps and ne demek?

APP kelimesi uygulama demektir. Bu uygulama genelde internet ortamına sokulmuş uygulamalardır. Yani elektronik olan uygulamalara kısaca APP adı verilmektedir.

Call Recording ne demek?

akıllı telefonlarda görüşmelerin kaydedilmesi için kullanılan bir tür programdır.programı kullanan kişiler yararına kullandığında bir cezası yoktur aksine delil olarak mahkemelerde kullanılabilir kayıtlar elde edilebilir.

Thoughts ne demek çeviri?

düşünme, düşünüp taşınma, tefekkür.

Like nasıl yazılıyor?

Like işareti alt + 0128077 tuş kombinasyonları ile yapılabilmektedir. Öncelikle klavyede bulunan ve en uzun tuş olan boşluk tuşunun sol tarafındaki alt tuşuna basılır. Bu tuşa basılı tutulurken bir yandan da sırasıyla 0-1-2-8-0-7-7 kombinasyonlarını girmek gerekmektedir.

Ingilizce as ne demek?

As, yukarıda da söz ettiğimiz gibi ‘olarak, gibi, dahi, kadar, için’ gibi anlamlara karşılık vermektedir. Preposition yani edat görevinde kullanılabildiği gibi, conjunction yani bağlaç görevi ile de kullanılmaktadır.

Falso atmak ne demek?

Falso vermek: Bilardoda ve futbol gibi topla oynanan kimi oyunlarda topa, belirli bir eğim ya da kavisle gitmesini sağlayacak biçimde vurmak. Topa vurulurken topun tam ortasının biraz sağına veya soluna vurmak topun kendi ekseninde dönerek ilerlemesini sağlar.

You might be interested:  Tuna Ne Demek?(Çözüm bulundu)

Destek App nedir?

Genel telefon sorunları için kolay çözümler ve tek noktadan kontrol sunar. ve yönetebilirsiniz. kontrol edip en uygun çözümü sunar ve uygular.

App nedir android?

Kişilerin zamanla ihtiyaç duydukları programların kodlanıp özel bir ara yüz tasarımı ile birleştirilerek oluşturulan yazılımlar günümüzde mobil uygulama olarak adlandırılmaktadır.

Uygulama nasıl hazırlanır?

Uygulamanızı oluşturup ayarlama

  1. Play Console’u açın.
  2. Tüm uygulamalar > Uygulama oluştur’u seçin.
  3. Varsayılan dili seçin, uygulamanızın adını Google Play’de görünmesini istediğiniz şekilde ekleyin.
  4. Projenizin bir uygulama mı yoksa oyun mu olduğunu belirtin.
  5. Uygulamanızın ücretsiz mi yoksa ücretli mi olduğunu belirtin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *