Pp Ne Demek?(En iyi çözüm)

PP, internette çok sık kullanılan kısaltmalardan biridir. Profil Picture’ın kısaltması olan PP, Profil Fotoğrafı anlamına geliyor.

Neden PP denir?

PP ifadesi İngilizce “Profile Picture” kelimelerinin kısaltmasından oluşur. Bu kısaltma İngilizce’de oluştuğu haliyle dilimize geçmiştir. Profil Picture dilimize profil fotoğrafı, profil görseli olarak çevrilebilir. Kişinin profilinde takipçilerinin ya da arkadaşlarının ilk gördüğü fotoğraf budur.

Profil fotoğraf ne demek?

başta facebook vb olmak üzere bilumum internet sitesinde ve hatta msn messenger gibi iletişim programlarında hazırlanılan profil sayfasının başına konulan resimdir. tanım itibarı ile kendimizi tanıtmak, göstermek için koyduğumuz resimdir.

Pp ne demek ekşi sözlük?

çok şey satın alabilen “platin pieces”. bazi şirketlerde performans priminin kısaltılmış olarak yazılış halidir.

PP MÜP ne demek?

PP, internette çok sık kullanılan kısaltmalardan biridir. Profil Picture’ın kısaltması olan PP, Profil Fotoğrafı anlamına geliyor.

Pp ne demek argo?

Bunlar içerisinde özellik PP son dönemlerde merak edilen kısaltmalar arasında gelmektedir. İngilizce kelimeler olan, ‘Profile picture’ sözcük grubunun kısaltması şeklinde bunu ifade etmek mümkün. Bu kısaltma doğrultusunda herhangi bir sosyal medya üzerindeki kişinin profilini anlatır.

Güzel bir profil fotoğrafı nasıl çekilir?

Göz hizasından çekilen fotoğraflar her zaman idealdir ve farklı açılar kilolu görünmenize neden olabilir. Selfie ile birlikte giderek daha sık yapılan yanlışlardan biri de üstten çekim hatası. Kafanız vucüdunuza göre büyük çıkabilir. Hangi taraftan daha güzel çıktığınızı tespit eden ve daima o açıdan fotoğraf çekilin.

You might be interested:  Toksik Ne Demek?

Yüksek profilli ne demek?

is dunyasinda ingilizce high profile dan cevrilmis, duzgun egitim almis, zeki ve caliskan insanlari tanimlamak icin kullanilan bir terimdir.

Profil sayfası nedir?

Profil; Facebook’ta ilgi alanlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız, yaşadığınız şehir ve memleketiniz gibi kendinizle ilgili bilgileri paylaşabileceğiniz bir yerdir. Bir kişi Facebook’ta bir Sayfayı beğendiğinde veya takip ettiğinde Haber Kaynağında o Sayfaya ait güncellemeleri görmeye başlar.

Pp ne demek makalede?

açılımı preview presettir. önizleme monitörlerine de pp monitörü denir.

Kumandada PP tuşu ne işe yarar?

pp tuşu, bir önceki kanala hızlıca geçmeyi sağlar. basıyorum merlin, tekrar basıyorum maç.

Polipropilen sağlam mı?

Polipropilen ( PP ) sert, opak ve sağlam bir malzemedir. Düşük özgül ağırlığa sahiptir, suda yüzebilir. En yaygın ticari polipropilenin kristal yapısı, düşük yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) arasında bir seviyededir. Polipropilen, tekrar eden dinamik yüklere karşı dayanıklıdır.

SC ne anlama gelir?

ircii ve turevlerinde * show channel kisaltmasi. kanalda kim var kim yok gosterir.

SIÜ ne demek Sosyal Medya?

SİÜ aslında SÜ’dür ve Ronaldo’ nun okuduğu Siirt Üniversitesinin kısaltmasıdır.

Ult neyin kısaltması?

Bir önceki ay anlamına gelen -Ultimo- (écoulé) sözcüklerinin kısaltılmışı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *