Pog Ne Demek?

Twitch de pog ne demek?

twitch ‘de havalı bir durum oluştuğunda kullanılır. örneğin cs- go’da yayıncı 5 rakibi de vurursa chat’te herkes pog veya pogchamp yazabilir. ya da kendisi “ace attım pogchamp” diyebilir.

Pog ne demek Sosyal Medya?

Hem duygu hem de duygu adı, gerçek veya alaycı bir şekilde heyecan veya sürpriz ifade etmek için kullanılır.

Based ne?

based; bir terimin veya olgunun, kaynak sahibi olduğunu, yada dayandırılanileceği herhangi bir şey olduğunu belirten bir kelimedir. günümüz internetinde oluşan anlamı ise daha çok söylenen bir olgunun ”kendi kendine yetebilen”, ”hakiki” yada ”mutlak” olduğunu açıklamak için ortaya çıkmıştır.

PogChamp neden kaldırıldı?

Elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu Twitch, Amerikan Kongre Binasında çıkan olaylardaki şiddete teşvik etmesi sebebiyle bir Twitch ifadesi (emote’u) olan PogChamp ‘ı siteden kaldırdığını açıkladı.

CH ne anlama gelir?

CH – Kimyada sadece karbon ve hidrojen CxHy atomlarından oluşan kimyasal bileşiklerin genel adı.

Mif neyin kısaltması?

migrasyon inhibitör faktörün kısaltmasıdır.

WHT neyin kısaltması?

WHT tanımı: Vergi stopajı – Withholding Tax.

Monkas ne demek?

twitch.tv aleminde, yayın sırasında gerilimi yüksek anlarda chat’te bolca görmek mümkün olan, ecel terleri döken pepe the frog’u resmeden bir emote. son daki “s” harfi büyük yazılmalı. her kanalın chat’inde render edilmiyor.

Internette based ne demek?

” Based on” değil de yalnızca sıfat olarak ” based “in anlamını soruyorsanız, bir ifadeyi doğru bulduğunuzda, bir söylemle aynı fikirde olduğunuzda veya herhangi bir şeyi beğendiğinizde ” based ” denir. Çok yaygın bir kullanım değildir, genellikle internet üzerinde karşılaşırsınız.

You might be interested:  Madam Ne Demek? (Correct answer)

Istanbul based ne demek?

Based Istanbul, aynı isimli, ücretsiz dağıtılan, çift dilli, aylık bir dergi yayınlayarak, İstanbul ‘da var olan kreatif sahne için yeni bir mecra yaratmayı ve hem uluslararası hem de Türkiye’den tanınmış ve gelecek vaat eden kişilerin perspektiflerini vitrine çıkartacak bir platform oluşturmayı amaçlar.

Based and Redpilled ne demek?

reddit’te kısmen tartışmalı konularda birine katıldığını belirtmek ya da o kişinin söylediğini yüceltmek için kullanılan tabir.

KEKW ne demek Twitch?

genel olarak oyun sohbetlerinde ve dünyasında kullanılan bir çeşit gülme biçimi. bu videodaki dayıdan esinlenilerek ortaya çıkmış kehkeh şeklinde bir gülme biçmi ve internet meme ‘idir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *