Panpa Ne Demek?

Panpa ne anlamda?

Sosyal medya üzerinde bir hitap şekli olarak öne çıkan panpa, ‘Kanka, muhtar, hafız, şerif’ biçimindeki ifadeler üzerinden ele alınarak değerlendirilir. Aslına bakılırsa Türkçede yer almayan uydurma bir kelime olarak ön plana çıkıyor.

Panpa ne demek ekşi sözlük?

tüm inka yerleşimlerinde resmi ve dinsel seremonilerin yapıldığı meydanlara verilen isim. bir diğer adı pata olan bu geniş meydanların ortasında çoğunlukla ushnu yeralıyordu. güney amerika’nın güneydoğu kısmında rio de la plata’nın ağzındaki otluk steplere verilen isim.

Pampa ne için kullanılır?

Pampas otunun herhangi özel bir işlevi yoktur. Su kenarları, bahçeler, ev içi, masa düzenlemesi, balkon düzenlemesi, ofis düzenlemesi gibi birçok alanda dekoratif bir ürün olarak kullanılırlar. Pampas otları bulundukları yeri güzelleştirir ve pozitif enerji sağlarlar.

Panpa yatak arkadaşı demek mi?

Pampa ne demek yatak arkadaşı? knk ifadesi kanka yani yakın arkadaş anlamına gelir. panpa ifadesi de panpa yani yine başka bir şekilde yakın arkadaş anlamına gelir.

Yatak arkadaşına ne denir?

bed -mate i.

Kürtçe kardo ne demek?

Kardo kelimesi son zamanlarda gençlerin bir birine seslenirken “kardeşim” anlamında kullandıkları bir kelimedir. Argo olarak tabir edilebilecek, ciddiyetsiz ve Türk dil kurumunda karşılığı bulunmayan bir kelimedir.

Argoda pompacı ne demek?

sadece vuruşmadan vuruşmaya birlikte olan çiftlerin erkek üyesi. erkek ve kadin arasindaki iliskinin “cinsel agirlikli” bir karakterde seyretmesi durumunda, bu ciftten erkek olana verilen isim.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *