Old Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Old ne anlama geliyor?

geçmiş, maziye karışmış. köhne, eski (miş), modası geçmiş, artık kullanılmayan.

Old insan ne demek?

Eski, yaşlı, ihtiyar (Alice’in anne ve babası oldukça yaşlı ve kibar insanlar.)

Strong Türkçesi ne?

zorlu, zorlayıcı, etkili, müessir, sert, şiddetli. strong measures. dayanıklı, sağlam.

WEAK ingilizcesi ne?

weak {sıfat} zayıf {sıf.}

Spell türkcesi ne demek?

Ingilizce- Türkçe Çeviri Fiil söylemek. Fiil belirtmek, ifade etmek, anlamına gelmek, demek olmak. Fiil nöbetini/görevini devralmak, serbest bırakmak. İsim büyü, afsun, sihir.

Old zıt anlamlısı nedir?

Eski kelimesinin zıt anlamı olan kelimeler; yeni ve cedit olarak belirtilmiştir. Eski kelimesi ile yeni kelimesi zıt anlamlıdır.

What ne demek what ne demek?

İNGİLİZCE’DE WHAT KELİMESİ What İngilizce bir kelimedir. Türkçe karşılığı “ne” demektir. What kelimesi genellikle soru cümlelerinde kullanılır. Fakat bunların dışında İngilizce’de “Çok güzel, ne güzel” manalarına da gelmektedir.

So what you do ne demek?

So what do you do? Peki sen neler yapıyorsun? So what do you do? Peki, ne yaparsınız?

How old are you sorusuna nasıl cevap verilir?

How old are you sorusuna I am fifteen years old olarak cevap verebilirsiniz. Burada sayı gelen yere kendi yaşınızı getirerek soruyu cevaplamanız mümkündür. Verilen örnek cümlede ben 15 yaşındayım denmektedir.

You might be interested:  Ofansif Ne Demek?

Global Call ne demek türkçesi?

“ Global ”, kelimesi, “küresel” veya “dünya çapında” anlamını taşıyor. “ Call ” kelimesi ise, “çağrı”, “davet” anlamlına geliyor. GLOBAL CALL NE ANLAMA GELİYOR, TÜRKÇESİ NEDİR? 1 Ağustos Pazar akşam saatlerinden itibaren gündeme gelen “ Global Call ” terimi Türkçe ‘de “Küresel çağrı” anlamına geliyor.

Call ne demek?

İngilizce kelimelerinin biri olan Call kelimesi, Türkçe dilinde aramak olarak kullanılıyor. Arama yapmak veya birini aramak anlamını vermek için bu kelime kullanılıyor. İngilizce dilinde çok sık kullanılan ve anlamı sebebiyle arama yapma anlamı taşıyan cümlelerde kullanılıyor.

Beautiful ingilizcesi ne?

Ingilizce -Türkçe Çeviri Sıfat güzel, dilber, zarif, lâtif, sevimli, şirin, (maddî ve manevî anlamda). a beautiful dress/child/girl/scene/day/song. Sıfat mükemmel.

Fast food türkçesi ne demek?

Bu kelimeler gündelik yaşantıda oldukça tercih edilir. Fast food kelimelerin Türkçe karşılığı hazır yemektir. Hazır yemek anlamına gelen bu kelimeler, gündelik hayatta çok kullanılan kelimeler arasında yer alıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *