Np Ne Demek? (Correct answer)

. IIIB , 7- . 5s2p6d10f46s2p6d17s2. +3, +4, +5 ( ), +6 +7, III, IV, V, VI VII.

Mesajlarda NP ne demek?

Twitter’da kullanılan kısaltmalardan bir tanesi ise ‘ Np ‘ kısaltmasıdır. Aslında ‘ Np ‘ kısaltmasının 2 tane anlamı var. Bu kısaltma genellikle mesaj atarken kullanılır. Arkadaşınız ile mesajlaşırken ‘Sıkıntı yok’, ‘Bir şey olmaz’, ‘Problem Değil’ anlamında da kullanabileceğiniz bir kısaltmadır.

NP kısaltması ne demek?

NP kelime açılımı bakımından no problem seklindedir. Sosyal medyada bazı uygulamak bununla ilgili emoji çıkarmıştır. Kullanımı bu kadar çok olmasına rağmen anlamının no problem olduğu pek bilinmez. Fakat no problem demek için NP kullanılır.

Discord da np ne demek?

New Reaction ( Np )

League of Legends NP ne demek?

Np: “No problem”, “sorun yok”.

NP ne demek ekşi sözlük?

bir irc icq vs. muhabbeti, açılımı now playing, yani yazı yazarken o anda dinlediğiniz müziği bildirmek, bazı şeylerin anlaşılmasına yardımcı olmak için ya da sadece parçayı tavsiye etmek için kullanılabilir.

Nop neyin kısaltması?

nop kisaca no operation. bekleme rutinleri yazmamizi kolaylastirabilen, ogrenmesi en kolay assembly komutudur.

XD ne anlama gelir?

Xd genelde gülme anında kullanılır. Anlamı bakımından kısık gözlerle gülme anlamındadır. Yani komik bir olay ortaya çıktığımda xd şeklinde mesaj gönderimi çok yaygındır.

You might be interested:  Iskan Ne Demek?(Çözünme)

WP ne anlama geliyor?

Wp iki kelimenin kısaltılmış halidir. Bu kellimeler well ve played’dir. Well played yerine wp kullanılır. Well played denilerek bir kişiyi övme hatta onore etme kullanılır.

Ty ne demek?

Triküspit Yetmezliği. Triküspit yetmezliği ( TY ), triküspit kapağın sağ ventrikülün kasılması sırasında tam kapanamaması ve bunun sonucunda sağ ventrikülden sağ atriuma kanın geri kaçmasıdır (kapakların anatomisi ve kalbin çalışma prensipleri için bakınız: kan dolaşımı ve kalp kapakları).

Blm neyin kısaltması?

1. Son günlerin en sık kullanılan etiketi BLM. Bugünlerde sosyal medyada sıkça karşımıza çıkan BLM ‘nin açılımı Black Lives Matter, siyahların yaşamı önemlidir cümlesinin İngilizcesi ve son 5-6 yıldır en güçlü ırkçılık karşıtı slogan.

Npp neyin kısaltması?

ing. kısaltma; new product performance. ing. kısaltma; nuclear power plant. özellikle programcıların işini çok kolaylaştıran bir program neredeyse popüler olan bütün dilleri destekler.

TG kısaltması ne demek?

bir sac modeli olarak tavuk gotu’nun kisaltmasi. “glass transition temperature”: bir emülsiyonun camdan geçiş sıcaklığı demektir.

Lol Op ne demek?

OP kısaltması Over Power, yani limitinin sonundaki ekstra güç demektir. Oyunda seçilen karakterin bir ya da birden fazla özelliğinin en yüksek güce ulaşması anlamına gelir.

NT nedir lol?

NT kelimesi, İngilizce “nice try” ifadesinin baş harflerinden oluşan kısaltmadır. Yani NT kelimesi türkçe “iyi deneme” demektir. Bu ifade rakip ve aynı takımda bulunan oyuncular için kullanılmaktadır.

Solo neresi oluyor?

Solo Laner terimi, özellikle Üst veya Orta olmak üzere bir koridoru tek başına savunabilen şampiyonlar için kullanılır. Bu tür şampiyonlar, deneyim puanlarını kimseyle paylaşmak zorunda olmadıkları için genellikle diğerlerinden daha hızlı seviye atlarlar. Solo top ise haritada yer alan üstteki koridordur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *