Madi Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Argoda Madi nedir?

madi: kötü, huysuz,pis,çirkin,bela,delilik.

Madilik yapmak nedir?

Madilik kelimesi genel ve en anlaşılabilir şekilde kötülük yapmak anlamına gelmektedir. Madilik Ne Demek? Madilik kelimesi daha çok madilik yapmak olarak kullanılmakta ve kötülük ile kötülük yapmak anlamlarına gelmektedir.

Gullum ne demek?

Şu sıralar en sevdiğim kelime gullüm. Eğlence, gırgır, şamata anlamına geliyor.

Koli nedir Ekşi?

e$ya doldurmaya yarayan, kartondan bavul. genelde depolara ya da bodrumlara konmakta kullanılır. agzıda kıçıda sıkıca seloteyplenir.

Madi ne demek Lubunca?

madi: kötü, huysuz,pis,çirkin,bela,delilik.

Domez ne demek Lubunca?

hizmetçi, köle anlamında kullanılan lubunca bir kelime.

Gullüm atmak ne demek?

gay dilinde eğlence demek.

Lubunca polis ne demek?

Trans bireylerin kendi aralarında konuşurken sivil polis veya herhangi birinin tepkisini minimuma indirmek için kullandıkları bir jargon. Kendilerini korumak amaçlı Yukarıdaki sözler şifreli bir dile ait: Lubunca. Sırasıyla ‘ polis ‘, ‘otel’, ‘telefon numarası almak’ anlamlarına geliyor.

Laçon ne demek?

eşcinsel jargonunda 20 30 yaş arası erkek sevgiliye verilen isim.

Argoda koli kesmek ne demek?

Bu arada koli kesmek; Eşcinsel argosunda cinsel ilişkidir.

Beldeli koli ne demek?

lubunca bir kelime. genelde pasif gay’ler için bu tabir kullanılsa da aktif gayler ya da `ap gay`ler arasında da mevcuttur. pasif gaylerden istenen şeyler, dolgun ve çekici vücut hatları (özellikle de kalça kısmı), sağlıklı olması (hiv, hepatit, hpv..)

You might be interested:  Ast Ne Demek?(Çözünme)

Lubunya kime denir?

Lubunca, labunca ya da labunyaca, Türkiye’de LGBT bireyler tarafından kullanılan bir çeşit jargon. Lubuncaya göre feminen geylere ya da transeksüellere ” lubunya ” onların konuştuğu dile de Lubunca denir ancak bugün Lubunca sadece feminen geyler değil birçok LGBT’nin konuşabildiği bir jargon haline gelmiştir.

Koli anlami ne?

Koli kelimesi Türkçe’de “paketlenmiş mal veya eşya” anlamına gelir. Fransızca colis “paketlenmiş mal veya eşya” sözcüğünden alıntıdır. Fransızca sözcük İtalyanca colli sözcüğünden alıntıdır.

Koli çağırmak ne demek?

argoda, seks yapmak için erkek çağırma durumu. argoda değil, lubunca’da, yani gay argosunda, cima edilecek erkeği seks için çağırma durumu.

Alıktırma ne demek?

[1] (argo) (Birisinin) bir şey yapmasını (alıkmasını) sağlamak. [2] (argo) Para harcamak, harcatmak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *