Kur Yapmak Ne Demek?(Çözüm bulundu)

Kür yapar ne demek?

Kur yapmak kelimesi karşı cinsten birisine ilgi göstermek anlamına gelmektedir. Karşı cinsin duygularını anlayarak ona karşılık verme halidir.

Kür atmak ne demek?

karşı cinse asilmak, bu amaçla çeşitli atraksiyonlarda bulunmak.

Kür ne demek argo?

gay argosunda “yazış”, “yalan”, “sıkış” gibi kelimelerin ve durumların karşılığında kullanılabilen bir kelimedir. esasında “yalan” demektir. ama biraz daha da farklıdır. mesela ofiste çok sevmediğiniz birine, sabah gördüğünüzde zoraki atıverdiğiniz, dünya samimiyetsizi gülümseme, tam olarak ” kür ” bir harekettir.

Kür sağlamak ne demek tıp?

Bir kür: bir kemoterapiyi bir dinlenme döneminin izlemesidir. Örneğin bir haftalık bir kemoterapi sonrası üç haftalık bir dinlenme dönemi olabilir. Bu dört hafta bir kürü oluşturur. Dinlenme dönemi vücudunuza yeni sağlıklı hücreler oluşturma şansı verir.

Kur ne demek ekşi sözlük?

yabancı ülke paralarının * milli para karşısındaki değeridir.

Lubunca koli ne demek?

But demişken koli demesek olmaz. Seçin, koliyi yani “günü birlik ilişki veya seksi” neden sevdiğini şöyle anlatıyor: “Sevgililiği heteroseksist tanımından çıkaran bu kelime aynı zamanda bazı kişiler için rahatsız edici. ‘Benle ciddi düşünmüyorsun demek ki’ manasına da geldiği için kovucu. Çok fazla şey vaad etmiyor.”

Elvan ne demek Lubunca?

elvan: orta boy penis örn: -laçonun similyasi but muydu? -hayir, elvandı. madi: kötü, huysuz,pis,çirkin,bela,delilik. malamoz:yaşlı erkek. duruma göre zengin yaşlı erkek.

You might be interested:  Sek Ne Demek?

Madilik var ne demek?

Madilik kelimesi genel ve en anlaşılabilir şekilde kötülük yapmak anlamına gelmektedir. Madilik Ne Demek? Madilik kelimesi daha çok madilik yapmak olarak kullanılmakta ve kötülük ile kötülük yapmak anlamlarına gelmektedir.

Bilezikçi ne demek?

Günlük kullanımdaki anlamı tam olarak ‘baldızını satan kişi’dir.

Alıktırma ne demek?

[1] (argo) (Birisinin) bir şey yapmasını (alıkmasını) sağlamak. [2] (argo) Para harcamak, harcatmak.

Pür ZÛR ne demek?

Pür Zur ne demek? pür -sûz ~ پرسوز pür -sûz::: (f. b. s.): 1) çok yanık.

Palyasyon nedir ne demek?

palyatif tedavi. terminal dönem kanser hastalarının semptomatik tedavisi. örtmek, kapatmak anlamına gelen latince ”palliare” sözcüğünden köken alır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *