Kanka Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Kanki diye kimlere denir?

Kanki kelimesi, kanka kelimesinden türetilen bir kelimedir. Bu kelimeler arkadaş ortamında samimiyeti temsil etmek için kullanılıyor. Kişiler samimi olduğunu göstermek adına bu kelimeyi kullanabiliyor. Dost ve arkadaş olan kişiler kendi aralarında bu kelimeyi tercih ederek kullanabiliyor.

KNK ne demek?

(bkz: kanka ) nın kısaltılmış halidir.

Kanka ne demek ekşi sözlük?

kanka demek iyi dost demektir argomuzda, kan kardesin kisaltmasi olsa da artik oyle bir sey pek kalmadigi icin bu sekle girmistir.

Pampa ne demek Türk Dil Kurumu?

Pampa ne demek yatak arkadaşı? knk ifadesi kanka yani yakın arkadaş anlamına gelir. panpa ifadesi de panpa yani yine başka bir şekilde yakın arkadaş anlamına gelir.

Gizdeş ne demek?

Birbirine gizlerini açabilen birbirinin gizini saklayan, ortak gizleri olanlardan herbiri, sırdaş.

Kenke ne demek?

“Kazan, kazıcı, koparan, yıkan, söken.” anlamlarına gelir ve kelimelere katılır.

Bacım diye kime denir?

– Kız kardeş. – Kadınlara söylenen bir seslenme sözü. – Bir ev içinde uzun zaman çalışan yaşlı kadınlara verilen unvan. – Tarikat şeyhlerinin karısı.

Kankalık ne demektir?

Adını Türkçede Can Dostu, Kan Kardeşi anlamlarına gelen ” Kanka ” kelimesinden alan “Kanki”, 1 yaşında bir kangal cinsi köpek yavrusudur.

You might be interested:  Mahsül Ne Demek? (Correct answer)

Gunoo ne demek?

ergenlerin başlattığını düşündüğüm ve tabi ergenden hallice olan orta yaş sendromlu kişiler tarafından da kullanılan manasız bir günaydın kısaltması.

Kanka yatak arkadaşı demek mi?

kanki: yatak arkadaşı demektir.

Sırdaş olmak ne demek?

Birinin sırlarını bilen kimse, mahrem.

Aga be ne demek?

13 yaş nüfusu arasında yaygın kullanılıyor. bazen komik, bazen sevimli “tüh”, “hay allah”, “hadi bee” ünlemi. ergen anırması.

Panpa ne demek ekşi sözlük?

tüm inka yerleşimlerinde resmi ve dinsel seremonilerin yapıldığı meydanlara verilen isim. bir diğer adı pata olan bu geniş meydanların ortasında çoğunlukla ushnu yeralıyordu. güney amerika’nın güneydoğu kısmında rio de la plata’nın ağzındaki otluk steplere verilen isim.

Pampa ne için kullanılır?

Pampas otunun herhangi özel bir işlevi yoktur. Su kenarları, bahçeler, ev içi, masa düzenlemesi, balkon düzenlemesi, ofis düzenlemesi gibi birçok alanda dekoratif bir ürün olarak kullanılırlar. Pampas otları bulundukları yeri güzelleştirir ve pozitif enerji sağlarlar.

Kürtçe kardo ne demek?

Kardo kelimesi son zamanlarda gençlerin bir birine seslenirken “kardeşim” anlamında kullandıkları bir kelimedir. Argo olarak tabir edilebilecek, ciddiyetsiz ve Türk dil kurumunda karşılığı bulunmayan bir kelimedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *