Item Ne Demek? (Question)

Item ne demek TDK?

İngilizce bir kelime olan ” item ” Türkçe’de; İsim olarak kullanıldığında; “madde, kalem, parça, çeşit, haber”, Zarf olarak kullanıldığında; “keza, dahi, ayrıca, bir de” anlamına gelmektedir.

Oyun da item ne demek?

Item: Oyun içerisindeki kullanılan eşyaların genel adı.

+9 Item ne anlama geliyor?

Metin2 nin başlangıcından itibaren genel bir ibaredir. İtemi + 9 yapıp son seviyeye getirebilmek.

Item ne demek eksi?

okunuşunun yazıldığı gibi olduğunu düşünenlerin yanıldığı, aksine “aytım” ya da “aydım” tarzı bir okunuşa sahip olan ve “öğe, eşya” gibi anlamlara gelen ingilizce kelime.

Aytım nedir?

(gr.) cümle, ifade, söz.

Vibe almak ne demek?

İngilizce üzerinden Türkçeye çevrimi ile vibes kelimesi, ‘Heyecan ve titreşim’ şeklinde tabir edilmektedir. Herhangi bir durumdan ya da kişiden heyecanlanmak veya ondan bir şeyler hissetmek gibi anlatılabilir.

Oyunda buff ne demek?

Gerek oyuncu olun, gerek oyun yapımcısı ya da yayıncısı; oyun dünyası içerisindeyseniz hepimizin bildiği bir şey BUFF. Karakter ve/veya karakterlerinizi çeşitli açılardan güçlendirmek amacıyla kullanılan büyülerin hepsine BUFF diyebiliriz.

Slg oyun ne demek?

Strateji oyunları veya gerçeklik simülasyon oyunları ( SLG ) oyunları olarak adlandırılır ve herkesin sevdiği büyük bir oyun grubudur ve bu tür oyunların harika yanı, dünyadaki tüm oyuncular arasında düzenlenen rekabet ve turnuvalardır.

Istemde bulunmak nedir?

Bir kimseden bir şeyi yapmasını veya yapmamasını isteme, talep, arzu. İrade veya isteğin eylem durumunda belirmesi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *