Irl Ne Demek? (Question)

IRL ne kısaltması?

in real life ( irl )

IRL yayını ne demek?

Twitch’te bir kişi oyun yayını yapmayacağını, yalnızca muhabbet edeceğini yayın başlığına IRL yazarak kullanıcılara duyuruyor. Yayıncılar In Real Life ( IRL ) yayınlarda izleyicileriyle etkileşime geçer. Chat’in yönlendirmesiyle birlikte hareket eden yayıncılar videolar izler, sohbet eder ve eğlenceli vakit geçirirler.

IRL stream ne demek?

Bu yeni özellik Twitch IRL olarak adlandırılıyor. Twitch IRL üzerinden, Twitch yayıncıları vlog şeklinde videolar paylaşabilecek. Geziler, etkinlikler ve günlük videolar Twitch IRL olarak paylaşılacak.

IRL ne demek Twitch?

IRL; “in real life” yani “gerçek hayatta” cümlesinin kısaltması olarak İngilizce konuşan insanlar arasında yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Ngl neyin kısaltması?

not gonna lie. gepgereksiz bir kısaltma, tbh ekolünden.

Tbh anlamı nedir?

tbh (to be honest) expr.

Lmao ne demek?

Lmao kelimesinin uzun hali, ‘Laughing my as off’ biçiminde ifade edilir. Bu ifadesi ile beraber özellikle sosyal medyada çok fazla kullanılan bir kısaltma olarak öne çıkıyor. Dünya çapında kullanılması ile beraber sosyal medya üzerinden Türkçeye de girmiş durumda.

İngilizce SMH neyin kısaltması?

türkçe’ye kelime kelime “kafamı sallıyorum” (hıı anladım, çok güzel) olarak çevirebileceğimiz bu ingilizce tabir saçma, kötü, aptalca vb. bir şey karşısında kullanılıyor ve bizdeki cık cık cık gibi. yani sözü geçen kafa yukarı aşağı değil de sağa-sola sallanıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *