Idc Ne Demek?(Çözülmüş)

ingilizce i don’t care cümlesinin internet jargonundaki kısaltmasıdır. umrumda değil manasındadır.

IDC kısaltma ne demek?

oynadığı oyunun hızına kapılmış hero sahibinin kısaltması “i dont care”.

IDC ne demek Sosyal Medya?

IDC: “I don’t care.” Umrumda değil anlamına geliyor. IDK: “I don’t know.” Bilmiyorum anlamına geliyor.

IDC ve Idk ne demek?

IDK kısaltması,İngilizce “I don’t know” cümlesinin ilk harflerinden oluşur; anlamı ‘Bilmiyorum’dur.

Btw ne demek Kizlarsoruyor?

rezervuar tarafı duvara yaslanan klozetler için kullanılır. back to wall diye kısaltması olduğunu görünce neymiş öğreneyim diye xhamster’a yazdım, sonuç çıkmadı. sosyal medyada cümlelerin sonunda kullanılan ve türk dilinin yozlaşmasına katkıda bulunan bir başka kısaltma kalıp.

Lol ne demek oyunda?

Lol kısaltması, İngilizce’dir ve Laugh Out Loud demektir. Lol açılımı nedir sorusunu ise LOL, “Laugh Out Loud” açılımının kısaltmasıdır diyerek cevaplayabiliriz. Özellikle internette, sosyal medyada ve oyunlarda sıkça karşımıza çıkan bu kısaltma aslında gülmek anlamına gelmektedir.

IDC blok nedir?

40’lı IDC Konnektör Erkek, İzolasyon delici kontak ( IPC ) olarak da bilinen bir yalıtım-yer değiştirme kontağı ( IDC ), yalıtkan bir kablonun iletkenlerine / tellerine seçici bir şekilde bilenmiş bir bıçak veya bıçakları zorlayan bir bağlantı işlemi ile bağlanmak üzere üretilmiş bir elektrik konektörüdür.

OGC ne demek Sosyal Medya?

açılımı online game cheat olan, zamanının (2002-2004) popüler counter-strike hile yazılımlarından biri.

You might be interested:  Dilemin Ne Demek?(Çözünme)

o7 ne demek Sosyal Medya?

evet, asker selamıdır, “saygılar” ve “helal” gibi anlamları vardır. buradaki hatalı durum, selam sağ el ile verilir. o7 yapınca adam selami sol eli ile vermiş oluyor. askerde yapılmaması gereken hatalardan birisidir.

Oyunlarda Idk ne demek?

açılımı i don’t know.

H 8 nedir?

H8, H08 veya H-8, şu anlama gelebilir: ▪ 1970’lerde bir Çin askeri uçak olan H-8 bombardıman uçağı ▪ Profesyonel bir güreş takımı ekibi olan H8 Kulübü ▪ 1990’lı yılların 8-bit ve 16-bit mikro kontrolörlerin büyük bir ailesi olan H8 Family Renesas Technology ▪ 1958 yılında Yugoslav filmi olan H-8 ▪ Milton Keynes ızgara

Lmao ne demek?

Lmao kelimesinin uzun hali, ‘Laughing my as off’ biçiminde ifade edilir. Bu ifadesi ile beraber özellikle sosyal medyada çok fazla kullanılan bir kısaltma olarak öne çıkıyor. Dünya çapında kullanılması ile beraber sosyal medya üzerinden Türkçeye de girmiş durumda.

Single Btw ne demek?

İngilizce olarak bu kısaltmalardan BTW öne çıkmaktadır. ‘By the way’ kelimesinin anlamı olarak BTW ‘bu arada’ şeklinde kullanılmaktadır.

Btw ne demek açılımı?

btw (by the way) kısalt.

Btw nerede kullanılır?

Özellikle söz konusu sosyal medya olduğu zaman BTW kelimesinin açılımı ve Türkçe anlamı yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu anlam İngilizce üzerinden Türkçeye çevrildiği vakit ise, ‘Bu arada’ şeklinde ön plana çıkar. Yani bu anlam herhangi bir cümleye başlarken ya da bir cümleyi anlatmak istendiğinde kullanılır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *