Hipster Ne Demek?(Çözünme)

Hipster tarzı nedir?

Hipster, bağımsız düşünceye, karşı kültüre, ilerici siyasete, sanat ve indie-rock müziğine, yaratıcılığa, zekaya ve esprili şakalaşmaya değer veren, tipik olarak 20’li ve 30’lu yaşlarındaki erkek ve kadınların alt kültürüdür.

Hipster nedir kime denir?

Kelime anlamı olarak ‘yenilikçi’ demek olsa da, ‘ hipster ‘ aslında ‘eskiye dönüş, eski sevicilik’ anlamını taşıyor. Eğer bit pazarlarını seviyor ya da eskicileri gezmekten zevk alıyorsanız, siz de bir hipster olabilirsiniz! Aslında hiç de yeni olmayan bu akımın başlangıcı 1940’lı yıllara dayanıyor.

Vintage tarzı ne demek?

Günümüzde yetmişli yıllarda, seksenli yıllarda ve bazen daha eski zamanlarda kullanılan eşyalarla oluşturulan tarza vintage tarzı adı verilmektedir.

Hipster Külot ne demek?

Hipster külot: Çok kısa bir şort gibi olan, kalçayı konforlu bir şekilde saran ve geniş yan bantlarıyla ve düşük bel kesimiyle günlük kullanımda rahat hissettiren model. Ön kısmı ve ağı ise diğer slip külotlar gibi normal şekilde. Özellikle vücudu saran elbise ve pantolonlarla giymek için ideal.

Hipster boxer ne demek?

Hipster Külot Modeli Kadınların günlük yaşamda daha konforlu olmasını sağlayan külot seçeneğinin bel kısmı biraz düşük. Bu da lastik kısmının rahatsız edici özelliğini ortadan kaldırıyor. Külot modelinin bir başka avantajı ise arka kısımda kalçaların yarı kapalı olması nedeni ile boxer benzeri bir his yaratması.

You might be interested:  Demokrat Ne Demek? (Question)

Slip külot nedir kadın?

Slip külot, kadınlar tarafından klasik şıklığı ve rahatlığı ile en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Geniş renk ve model alternatifleriyle kadın iç giyiminin en feminen duruşa sahip parçalarından biri olan bu külot modelleri, üçgen forma sahip geniş arka kısmı ile özel dönemlerin de kurtarıcısı oluyor.

Vintage renkleri nelerdir?

Vintage dekorasyonda beyaz, toprak tonları, yeşil, açık pembe, mavi renkleri; mobilya, aksesuar ve perdelerde görülmek istenen renklerdir. Ulaşılmak istenen genel hava, soğuk renksiz görüntüden uzaklaşıp; sıcak, renkli ve tarih kokusunun günümüze sızıvermesidir.

Retro tarzı ne demek?

Retro tarzı, “yakın geçmişin eğilimlerinin, akımlarının, modalarının veya tutumlarının bilinçli olarak türevi veya onları taklit eden bir stil” olarak tanımlanabilir. Genellikle en az on beş veya yirmi yıllık bir geçmiş anlamına gelir. Örneğin, 1980’lerden veya 1990’lardan kalma giysiler retro olabilir.

Vintage Furniture ne demek?

Vintage tarzı dekorasyonda geçmiş dönemlere ait objeler sıcak ve nostaljik bir atmosfer yaratmak için kullanılır. Günümüzde vintage dekorasyonda yalnızca eski eşyalar kullanılmıyor. Bunun yerine vintage eşyalar, modern eşyalar ile kombinlenerek daha çağdaş ve şık bir görüntü elde edilebiliyor.

String külot ne demek?

String külot bazı kadınlar için vazgeçilmezdir. Hatta bu külot tipini kullanan kadınların diğer külot modelleri ile rahat edemediği görülür. String modelin arka kısmı şerit şeklindedir ve kalçaları sarmaz. Ön kısmı ve ağı ise yine slip külot ile benzer şekildedir.

High Leg brief külot ne demek?

High leg. Belin altına oturarak vücudu mükemmel bir şekilde saran High Leg külotlar ile rahatlığı hissedin. Özel tasarımları ile bacakları uzun gösterir vücut kıvrımlarını belirginleştirir. Atletik yapılı vücut tipleri için idealdir.

You might be interested:  Mai Ne Demek?(Çözüm bulundu)

Bato külot nedir?

Geniş kalçalı bayanlar için dikkatli bir şekilde tasarlanmış olan çamaşır çeşidi, klasik kesim modellerin farklı bir versiyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de yere paralel olarak değerlendirdiğinizde esas çamaşırın gövde kısmını oluşturan bölüm oldukça geniştir ve rahatlığı sembolize eder.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *