Great Ne Demek? (Correct answer)

Great ne anlama geliyor?

Great kelimesi İngilizce kökenli bir sözcük olması ile beraber Türkçe sözlükte yer almaz. Tabii Türkçe açısından ele alındığı zaman karşılık olarak, ‘harika ya da mükemmel ve büyük’ şeklinde ifade bulduğunu söylemek mümkün.

Spell türkcesi ne demek?

Ingilizce- Türkçe Çeviri Fiil söylemek. Fiil belirtmek, ifade etmek, anlamına gelmek, demek olmak. Fiil nöbetini/görevini devralmak, serbest bırakmak. İsim büyü, afsun, sihir.

You ne de?

Zamir sen (i), sana, siz(i), size, sizler(i), sizlere. Zamir (herhangi) bir kimse, herkes, herhangi biri, kimse.

What ne demek what ne demek?

İNGİLİZCE’DE WHAT KELİMESİ What İngilizce bir kelimedir. Türkçe karşılığı “ne” demektir. What kelimesi genellikle soru cümlelerinde kullanılır. Fakat bunların dışında İngilizce’de “Çok güzel, ne güzel” manalarına da gelmektedir.

Great Moves ne demek?

Muhteşem hareket, Gordy! Great move. Güzel hareket.

I m What I m ne demek?

Terimler/Kalıplar I am what I am. Neysem oyum.

What is your name ne demek çeviri?

WHAT IS YOUR NAME NE DEMEK TÜRKÇE ÇEVİRİSİ Ne demek sorusuna cevap verecek olursak, bu soru Türkçe “Adın ne?” demektir. Motamot çevirisi “Senin adın ne?” şeklindedir, ancak “Adın ne” ifadesi de bu cümleyi karşılamaya yeterlidir.

You might be interested:  Brief Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Your name ne?

your name teriminin İngilizce Türkçe sözlükte anlamı senin adın ne?

Spell tıpta ne demek?

Spell = Hipoksik atak:siyanotik kalp hastalığı nedeni ile azalmış pulmoner kan akımı olan çocuklarda özellikle sabahları görülen, hiperpne, huzursuzluk, ileri derecede siyanoz ve bazen bilinç kaybı ile birlikte görülen ataklardır.

Youtube ne demek Türkçe anlamı?

Vikipedit 2005’te 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuş bir Video barındırma web sitesidir. “Tube” kelimesi Cathode ray tube; Televizyon Tüpünden gelmiştir. Broadcast Yourself; Kendini Yayınla sloganı ile yola çıkmıştır.

Idk what ur saying ne demek?

” i don’t know what you’re saying ” metninin Türkçe çevirisi. Ne dediğini anlamıyorum kardeşim ancak bunu bir daha söyleme. I don’t know what you’re saying. özür dilerim fakat ne dediğini bilmiyorum.

Havadar you ne demek?

“How are you?” Türkçe çeviri Nasılsınız?

About what Türkçe ne demek?

Ingilizce- Türkçe Ilgili Terimler about what? ne hakkında? ne konuda?

What ne demek cevabı?

What, İngilizce bir kelimedir. Türkçe’si “Ne” demektir. Burada What kelimesi soru olarak kullanılmaz. Buradaki anlamı ne güzel, çok güzel manasına gelmektedir.

What Is It About ne anlama gelir?

what is it about teriminin İngilizce Türkçe sözlükte anlamı (deyim) ne var? ne oluyor?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *