Gm Ne Demek? (Question)

GM Kelimesinin Açılımı GM kısaltması Good Morning olarak yazılan ve günaydın demek olan İngilizce kelimenin kısaltmasıdır. Günaydın demek için genellikle GM kısaltması kullanılmaktadır.

NBA GM ne demek?

nba takımlarının idari işler müdürü.

Ingilizce GZ ne demek?

tebrikler anlamında kullanımını görüp şaşırdığım hede, sözde ingilizce congratulations kelimesinin kısaltılıp evrilmiş çevrilmiş haliymiş.

GT ne demek Snap?

GT ‘nin anlamı Geri Takip şeklindedir.

Snapchat GN GM ne demek?

Farklı sosyal ağ platformlarında günaydın demek için GM yazılması yeterli olmaktadır. GM kısaltması Good Morning olarak yazılan ve günaydın demek olan İngilizce kelimenin kısaltmasıdır. Günaydın demek için genellikle GM kısaltması kullanılmaktadır. GM kelimesinin açılımı good morning olarak belirtilmektedir.

GG nin açılımı nedir?

Good Game, İyi oyun anlamına gelir. GG kelimesinin anlamı da iyi oyun, güzel oyun demektir. Oyunun chat kısmına yazılan GG, o oyunun beğenildiği ve oynayan kişinin oyundan zevk aldığı anlamına gelir.

Snapchat ne için kullanılır?

Yazının başında da belirttiğimiz gibi Snapchat bir anlık mesajlaşma uygulaması. Arkadaşlarınızı Snapchat üzerinden ekleyerek, 1 ile 10 saniye arasında değişen sürelerde silinmek koşuluyla fotoğraf ve video çekip göndermek mümkün. Uygulama bu konsept ile son derece dikkat çekiyor.

St yapınca ne olur?

SNAPCHAT’TE ST NE DEMEK? Snapchat’te ST kısaltmasının açılımı streak şeklindedir. Streak, iki kullanıcının birbirlerine 3 gün boyunca, 24 saatten daha uzun süre ara vermemek kaydıyla video ya da fotoğraf göndererek sohbet etmesini ifade eder.

You might be interested:  Katre Ne Demek?(Çözülmüş)

Sosyal medyada GT ne demek?

GT kısaltması “Geri Takip” söz öbeğinin baş harflerinden oluşmaktadır. Sosyal medyada iki hesabın birbirini karşılıklı olarak takip etmesi anlamına gelir. GT diyen bir kullanıcı kısaca “Ben seni takip edeyim, karşılığında sen de beni takip et” demektedir.

GD neyin simgesi?

Gadolinyum ( kısaltması Gd ), atom numarası 64, atom ağırlığı 156,9 olan, yüksek sıcaklıkta eriyen, birtakım tuzları bilinen, parlak gri renkte katı element.

GM ürün ne demek?

buraya frankenstein sendromundan gelenler için özellikle vurgulayarak: gmo “genetically modified organisms” kısaltmasıdır. genetik olarak değiştirilmiş organizmalar kastedilmektedir. ama pharming için kullanılan organizmalardan çok besinleri kastederek kullanılmaktadır.

GB ne demek snapchat?

11. ” GB ” ise “geri beğeni” anlamında. O kişinin fotoğraflarını beğenirseniz o da sizin fotoğraflarınızı beğeniyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *