Fak Ne Demek?(Çözülmüş)

Ingilizce Fak ne demek Fak?

ingilizce bir kelime olan fake ‘nin Türkçe karşılığı, doğal olmayan, sahte, yapay, uydurmak, taklit etmek gibi anlamlara gelmektedir.

VA da fak ne demek?

what the fuck teriminin İngilizce Türkçe sözlükte anlamı (Argo) (Argo) Buda ne!?

Fakı ne demek TDK?

özellikle doğu anadoluda kullanılan ve fakih kelimesinden bozma isim. bir anlamı daha var; aşiretlerde, imam veya hocanın yardımcısı, tilmizi,çırağı anlamına gelen görevli.

Ingilizcede Aysiyu ne demek?

inglizcesi I see you olmakla beraber, türkçesi seni görüyorum olarak çevrilir.

Fak fakir ne demek?

superlative fakirlik belirten sıfat.

Faka ne demek TDK?

Faka basmak kelimesi, Arapça ”fak” kelimesinden gelmektedir. Fak kelimesinin ise Arapça anlamının tuzak olduğu ifade edilebilir. Faka basmak deyimi ise tuzağa düşürülmek ve kandırılmak anlamına gelmekte olan bir kelimedir.

Watta Fak küfür mü?

Son dönemde Gökhan Töre ve Emre Belözoğlu tarafından kullanılan ”F..k off” sözünün küfür olmadığı ortaya çıktı.

Afaki ne anlama gelir?

Afaki, gözde lensin bulunmaması durumudur. Ameliyatla alınmış olabileceği gibi delici bir yara veya ülser, veya konjenital bir anomali (kalıtsal bir bozukluk) nedeniyle de olabilir. Akomodasyon kaybı ve hiperopiye neden olur. Vitre veya retinanın çıkması ve glokom bilinen komplikasyonlarındandır.

SII YUU ne demek?

see you teriminin İngilizce Türkçe sözlükte anlamı Görüşürüz! Görüşmek üzere!

Ingilizce Ay ne anlama gelir?

Bu bağlamda ay kelimesinin karşılığı, ‘Moon’ şeklinde ifade edilmektedir. Gezegenler ya da ay ile ilgili herhangi bir cümle kurmak istendiğinde, bu kelime okunuşu ve yazılışı açısından değerlendirilir. Günlük yaşamda yaygın olarak kullanılan bir kelimedir. Ay kelimesinin İngilizce yazılışı ‘Moon’ olarak öne çıkıyor.

You might be interested:  Abv Ne Demek? (Correct answer)

What ne demek what ne demek?

İNGİLİZCE’DE WHAT KELİMESİ What İngilizce bir kelimedir. Türkçe karşılığı “ne” demektir. What kelimesi genellikle soru cümlelerinde kullanılır. Fakat bunların dışında İngilizce’de “Çok güzel, ne güzel” manalarına da gelmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *