Exxen Ne Demek?(Çözülmüş)

Exxen, Acun Medya’nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın hayatına başlayan ücretli bir dijital içerik platformudur.

Exxen ne demek türkçe?

Exxen, Türkçe ‘de eksen kelimesinden esinlenmiştir. Eksen, bir cismi iki eşit parçaya bölen çizgi anlamına gelmektedir.

Neden Exxen ismi?

Acun Ilıcalı’nın yeni platformu EXXEN ‘in isim babası Ali Taran’mış. Platformun ismi eksen kelimesinden türetilmiş. Logosu ücretsiz olarak dağıtımı yapılan TR Impact fontundan yapılmış.

Exxen ne ise yarar?

Exxen, Acun Medya bünyesinde kurulan, Türkiye’nin ilk dijital platformudur. Çocuklar, gençler ve aileler için çeşitli içeriklerin yer aldığı Exxen ‘de sosyal medya fenomenleri ve youtuberları görmek de mümkün.

Exxen içinde neler var?

EXXEN YAYIN PLATFORMUNDA HANGİ DİZİLER OLACAK? Dizi konusunda iddialı olan Exxen platformu içinde Hükümsüz, Sihirli Annem, Zehirli Çicekler, Şeref Bey, Vahşi Şeyler, Dadı, Eziklerin Savaşı, Yaş 17 isimli diziler Exxen üzerinde yayında olacak.

Exxen kaç TL?

Exxen kaç para olacak detayları henüz resmi değil ancak Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamada reklamlı ve reklamsız seçenekleri ile her bütçe için düşünülmüş Exxen abonelik fiyatları ortaya çıkacak. Acun Ilıcalı, Exxen ‘in fiyatının 9,90 TL olacağını açıkladı.

Exxen üyelik ne kadar?

Exxen + spor aylık ücreti, 1 yıl taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş olacak. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isteyenler ise ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilecek. Exxen, taahhütsüz aylık caymalı paket ise 59,80 kuruş ödenerek satın alınabiliyor.

You might be interested:  Nitelik Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Exxen tv nerede yayınlanıyor?

Exxen ‘e üye olduktan sonra Apple Store ve Google Play Store uygulama marketlerinden Exxen uygulamasını indirip izleyebilirsiniz.

Exxen tek hesabı kaç kişi kullanabilir?

Exxen ‘i tek cihazdan sadece bir kişi kullanabiliyor. Eğer başka bir platform üzerinden de giriş yapılmaya çalışılırsa açık olan otomatik olarak kapanıyor. Exxen ‘i birden çok kişiyle ya da daha fazla cihazda kullanmak isteyen kişilerin Exxenspor ticari paket satın alması gerekiyor.

Exxen nasıl seyredilir?

EXXEN NASIL İZLENİR? Exxen TV üyelik paketleri satın alındıktan sonra akıllı cihazlardan ve bilgisayardan izlenebiliyor. Üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra Apple Store ve Google Play Store uygulama marketlerinden Exxen uygulamasını indirip izleyebilirsiniz.

Exxen tv’de mi?

EXXEN HANGİ TV ‘LERDE VAR? Exxen ‘i cepte, tablette, bilgisayarda, Akıllı TV ‘lerde, Android TV ‘de yani dilediği zaman, dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Exxen Android TV uygulaması şimdi Android TV ‘li tüm televizyon ve cihazlarda yer alıyor.

Exxen televizyona nasıl bağlanır?

Bir içeriği oynat ve oynatıcının üst kısmındaki Airplay ikonuna tıkla, Kullanılabilir cihazların olduğu ekrandan içeriği yansıtmak istediğin cihazı seç, Telefonun ile cihazını daha önce eşleştirmediysen, ekrandaki pin kodunu girmen istenecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *