Device Ne Demek?(Çözüm bulundu)

The device ne demek?

İngilizce bir kelime olan ” device ” Türkçe’de; İsim olarak kullanıldığında; “alet; hile, oyun; arma; eğilim; istek; cihaz, makine; işaret, nişan” anlamına gelmektedir.

Device List ne demek?

Deneylerin yapılmasını sağlayan takımlar dizgesi.

Device ID ne demek?

Mobile Device ID (Mobil Cihaz Kimliği): Tanım Mobil Cihaz Kimliği, bir mobil cihazı ayırt etmek için kullanılan benzersiz bir kullanıcı tanımlayıcıdır. Bir IDFA (Reklamverenler için Tanımlayıcı) veya Android Reklam Kimliği olabilir.

Type ne demek?

Type kelimesinin Türkçe karşılığı tiptir. Yani tip ve type bire bir aynı anlamları taşımaktadır. Tip tabi ki de dış görünüş anlamında olan tip de olabilmektedir. Buna ek olarak farklı tip denilen çeşit anlamında da type kullanılabilir.

Support etmek nedir?

desteklemek. Destek koymak. Bir kimse veya kuruluşa yardım sağlamak, müzaheret etmek. Arka olmak, arka çıkmak.

Audio Devices ne demek?

Audio Devices {çoğul} Ses Aygıtları {çoğ.}

ID numarası nereden bakılır?

ID ‘nizi profilinizde görebilirsiniz. Kullanıcı adınızın altındaki sayı kümesidir (örneğin 49-8957-6014). ID numaranızı öğrenmek için profilinize girin, ID ‘nizi avatarınızın sağında göreceksiniz. Bu sayı her oyuncu için benzersizdir ve değiştirilemez, yalnızca siz profilinizde görebilirsiniz.

Mobile Advertising id nedir?

google’ın android uygulamalarının reklam gösterirken kişisel bilgilere erişmemesi için çıkardığı yeni bir model. her telefonda istendiğinde sıfırlanabilen böyle bir rastgele numara veriliyor. reklam davranışları bu id üzerinden belirleniyor. bu id uygulamalar tarafından paylaşılıyor.

You might be interested:  Spinning Ne Demek?(Çözülmüş)

Ad id nedir?

AdID (Android) ve IDFA (Apple), tipik reklam kimlikleridir. Mobil reklamcılık kimlikleri, geliştiriciler ve pazarlamacıların reklamcılık amaçları doğrultusunda etkinliği izlemesine olanak tanır. Ayrıca yayınlama ve hedefleme olanaklarını geliştirmek için de kullanılırlar.

Type etmek ne demek?

belirli bir sınıfa/gruba örnek olmak, temsil etmek.

Type Here ne demek türkçe anlamı?

Type here. Buraya yaz. Type here a brief description. Buraya kısa bir açıklama yazın.

Not my type ne demek?

türkçesi tipim değilsin demek olan ingilizce cümle.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *