Daughter Ne Demek?(Çözüm bulundu)

Daughter ne anlama gelir?

İsim kız (evlât), kerime.

WEAK ingilizcesi ne?

weak {sıfat} zayıf {sıf.}

Take care ne?

teriminin İngilizce Türkçe sözlükte anlamı dikkat et! Dikkat et!

Spell türkcesi ne demek?

Ingilizce- Türkçe Çeviri Fiil söylemek. Fiil belirtmek, ifade etmek, anlamına gelmek, demek olmak. Fiil nöbetini/görevini devralmak, serbest bırakmak. İsim büyü, afsun, sihir.

Sister turkcesi ne?

” sister ” Türkçe çeviri Kardeşiz.

Turkcede mum ne demek?

Mum kelimesi Türkçe’de “balmumu, mum maddesi” anlamına gelir. Farsça ve Orta Farsça (Pehlevice veya Partça) mūm veya mōm موم z “balmumu, mum maddesi” sözcüğünden alıntıdır.

Beautiful ingilizcesi ne?

Ingilizce -Türkçe Çeviri Sıfat güzel, dilber, zarif, lâtif, sevimli, şirin, (maddî ve manevî anlamda). a beautiful dress/child/girl/scene/day/song. Sıfat mükemmel.

Fat ingilizcesi ne?

Ingilizce -Türkçe Çeviri. Sıfat şişman, şişko. Sıfat tombul, etli, besili, semiz. fat cattle. a fat chicken.

Fast food türkçesi ne demek?

Bu kelimeler gündelik yaşantıda oldukça tercih edilir. Fast food kelimelerin Türkçe karşılığı hazır yemektir. Hazır yemek anlamına gelen bu kelimeler, gündelik hayatta çok kullanılan kelimeler arasında yer alıyor.

Zebra ingilizce ne demek?

Zebra İngilizce Yazılışı ve Okunuşu/Söylenişi Bu kelimenin İngilizce ‘de yazılışı ” zebra ” şeklindedir. Okunuşu ise “zibra” şeklindedir.

You might be interested:  Hot Ne Demek?

What is your name ne demek çeviri?

WHAT IS YOUR NAME NE DEMEK TÜRKÇE ÇEVİRİSİ Ne demek sorusuna cevap verecek olursak, bu soru Türkçe “Adın ne?” demektir. Motamot çevirisi “Senin adın ne?” şeklindedir, ancak “Adın ne” ifadesi de bu cümleyi karşılamaya yeterlidir.

Thank you nasıl yazılıyor?

İyiyim, teşekkür ederim. Çok teşekkür ederim. Thank you. Teşekkür ederiz.

What ne demek what ne demek?

İNGİLİZCE’DE WHAT KELİMESİ What İngilizce bir kelimedir. Türkçe karşılığı “ne” demektir. What kelimesi genellikle soru cümlelerinde kullanılır. Fakat bunların dışında İngilizce’de “Çok güzel, ne güzel” manalarına da gelmektedir.

Spell tıpta ne demek?

Spell = Hipoksik atak:siyanotik kalp hastalığı nedeni ile azalmış pulmoner kan akımı olan çocuklarda özellikle sabahları görülen, hiperpne, huzursuzluk, ileri derecede siyanoz ve bazen bilinç kaybı ile birlikte görülen ataklardır.

Say your name ne demek?

” say your name ” metninin Türkçe çevirisi. For the last time, say your name. Son kez söylüyorum, adını söyle.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *