Crop Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Crop ne anlama geliyor?

biçmek, kırpmak, (bir bitkinin/ekinin) baş kısmını kesmek, otlamak, yayılmak.

Crop kalıp ne demek?

Crop Nedir? Bir tür üst kıyafet çeşitidir aslında uzun tüs kıyafetlerin aksine göbeğin açıkta kaldığı tişörtlerdir. Hepsi komple göbek üstü olmasa da bel ve orta kısımlar açıkta kalır.

Crop Tisort ne demek?

Crop Top, diyafram üstü gömlek ve bluzu ifade etmektedir. Bel, göbek ve karın kısmının açık kaldığı Crop Top akımı, 1900’lü yılların başında ortaya çıkmıştır. Eski bluz, gömlek ve t-shirtlerle de kullanılabilen Crop Top, göbeğin belirli bir kısmını açıkta bırakılmasına imkan tanımaktadır.

Crop ne demek elbise?

Crop tabiri, kadın üst giyimde kullanılan göbek bölgesini açıkta bırakan kısa tişört ve bluzlar için kullanılmaktadır. Göbek kısmı açık olan tişört, bluz, gömlek vb giysilere crop top elbise denmektedir. Crop top denilmesinin nedeni üst (top) giyimde kullanılmasıdır.

Crop boy ne demek?

Bel kısmı açık olan tişörtlere crop denmektedir. Croplar, göğüs hizasına varana kadar açık olabilmektedir. Boyutları; göbekten göğüs hizasına kadar çeşitlenmektedir. Özellikle yüksel bel alt giyimlerin moda olmasıyla croplara olan ilgi artmış bulunmaktadır.

Fotoğrafta Crop ne demek?

Bir dijital görüntüyü büyütmek demek onun aslından daha büyük çözünürlüğe getirmek demektir. Kesme işleminde ise yapılan şey gerçek boyutundaki bir fotoğraftan bir bölümü kesip almaktır.

You might be interested:  Örgün Eğitim Ne Demek? (Question)

Crop tayt nedir?

Crop tayt bacak boyunu kestiği için boyunuzu biraz daha kısa gösterebilir. Aynı zamanda bacak boyunuzu da daha uzun gösteren bir model olup sizi daha ince gösterir. Yüksek bel ve üçgen dikişli tayt ise adeta bingo niteliğinde! Karın bölgesini toparlarken aynı zamanda kalça kıvrımlarınızı da destekler.

Crop atlet ne demek?

göbek bölgesini açıkta bırakan tişört ve bluzlere verilen ad. daha şık bir görünüm için, crop top ürünlerle giyilecek alt kombin seçiminde göbek deliğini kapatacak bir ürün seçmelidir. göbekli olanlar crop top olayından uzak dursun.

Crop ne demek Instagram?

görüntünün bir kısmının kesilme suretiyle alınması. örneğin boydan bir fotoğraf çektirelim. fotoğrafta kafanın göründüğü yeri keserseniz ” crop ” yapmış olursunuz. ” crop ” resmi boyutlandırmaz. sanki makasla orayı kesersin ve kestiğin görüntü senin yeni görüntün olur.

Crop modası ne zaman çıktı?

Kırpma üst İlk 1930’larda moda sektöründe önem kazanmasında rağmen ve 1940 – kumaş karne nedeniyle özellikle ikincisi Dünya Savaşı – öyleydi o zamanlar büyük ölçüde mayo ile sınırlıydı.

Crop Top tayt ne demek?

Crop top, göbeği ön plana çıkaran yani ‘göbeği açık’ olarak tarif edilen bir üst giyim modeline verilen isimdir.

Crop Kazak nedir?

Son zamanlarda gittikçe popülerleşen crop top, göbeği açıkta bırakan modellere verilen bir isim. Bu modeli tişörtlerin yanı sıra hırkalar, sweatshirtler ve montlarda da sık sık görüyoruz. Siz de kış aylarında trikonun sıcaklığı ile bir araya gelen crop toplar sayesinde birbirinden şık kombinlere imza atabilirsiniz.

Crop Top içine ne giyilir?

Crop – Top giymeyi tercih ediyorsanız, altınıza giydiğiniz ile dengelemeniz daha hoş bir görünüm yakalamanızı sağlar. Örneğin; altınıza maksi boy etek, ispanyol paça pantolon tercih edebileceğiniz gibi, Skinny kot pantolonlarla da kombinleyebilirsiniz.

You might be interested:  Islahat Ne Demek?(Çözülmüş)

Twitter Crop nedir?

Twitter, Skandal Algoritma Olayının Ardından Kullanıcılara Resim Kırpma Özelliği Sundu. Sosyal medya devi Twitter, ırkçı bir şekilde çalışan algoritmasını geçici süreyle kaldırdıktan sonra kullanıcılara resim kırpma özelliği sundu. Yeni özellik, kullanıcıların küçük resimleri elle seçmelerini sağlıyor.

Basic ne demek?

Basic; ana, temel, esas ve basit anlamına gelmektedir. Modadaki yeri de temel, esas ve basit anlamlarından esinlenerek oluşturulmuştur. Yani basic kıyafetlerin modası kolay kolay geçmez, çok kolay kombinlenebilir, modanın temel parçalarından biridir demek doğru olur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *