Connect Ne Demek?(Çözülmüş)

Connect ne demektir?

Fiil ilişki/ilgi kurmak, bağla(n)mak, katılmak, dahil olmak.

Audio Türkçesi nedir?

Audio kelimesinin sözlük anlamı sestir. Bunun dışında işitsel manasında da kullanılır. İngilizce Olan Audio Kelimesinin Türkçe Anlamı Nedir? İngilizcede Audio kelimesi hem ses hem de sesli anlamına gelir.

Hangi on ne demek?

ingilizce: beklemek. you have to hang on for a minute.

Extension ne demek ne demek?

Extension terimi, tıp dilinde kullanılan Latince bir kelimedir. Extension teriminin tıbbi anlamı; n. 1. Ekstansiyon: Açma, uzatma (kemiği kırılmış organı çekip uzatma ameliyesi), extensio; 2. Uzama, açılma.

Tourneo Connect ne demek?

Ford Tourneo Connect Ford tarafından üretimi 2002 yılında Kocaeli fabrikasında başlanmış bir otomobil. Ford Transit Connectin koltuklu kombi versiyonudur. Ford Focus üzerinden şekillendirilen Ford C170 Kompak ticari araç Platformu projesinin bir ürünüdür.

Edit etmek ne demek?

Editlemek edit kelimesinden türetilen uydurma bir kelimedir. Düzenlemek anlamında kullanılır. Edit yapmak kelimesi de dergi, gazete, kitap ya da herhangi bir yazının yayımlanmasına hazırlama aşamasında düzenlenmesi anlamında kullanılıyor. Bu mesleği yapanlara ise editör denilmektedir.

Audio Apps nedir?

Audio Service App, kullanıcıların işitme sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar. İster doğrudan ses akışı, uzaktan kumanda, doğrudan telefon görüşmesi (iOS akıllı telefonlarla), ses kontrolü, yön ayarları olsun, hepsi bu uygulamada.

You might be interested:  Basur Ne Demek?(Çözülmüş)

[email protected] ne demek?

İsim olarak kullanıldığında; “bilgi, haber” anlamına gelmektedir.

DoN’T connect to Audio ne demem?

Do not connect to audio uyarısı sesle ilgili olmaktadır. Uzaktan yapılan bu uygulamalarda bazen ses karşı tarafa gitmeyebilir bazen de karşı tarafın sesi duyulmayabilir. Do not connect to audio kelimesinin Türkçe karşılığı ”sese bağlanmayın” şeklinde olmaktadır.

The History ne demek?

İngilizce bir kelime olan history, Türkçe anlamı tarih sözcüğü ile karşılık bulur. Yine geçmiş zamanı anlatmak için kullanılan bu kelime hikaye, geçmiş, bir şeyin gelişim aşamasını anlatmak için de kullanılır.

Ekstensiyon ne demek tıp?

Ekstansiyon, bir eklemi yapan iki parçası arasındaki açının artması yani gerilme/esnemedir. Hareketin sonucunda vücudun söz konusu iki parçası, eklemin izin verdiği sınırlar çerçevesinde, birbirine değme noktasından ya da doğrudan birbirinden uzaklaşır.

Extensor Latince ne demek?

Extensor terimi, tıp dilinde kullanılan Latince bir kelimedir. Extensor teriminin tıbbi anlamı; a. & n. Bir ogranı çekip uzatan (kas), açıcı, ekstensor, extensorius.

Extend ne demek tıp?

1- Germek; kol veya bacağı doğrultmak; fleksiyon durumundaki kol veya bacağı düz hale getirmek. 2- Alanı ya da hacmi büyütmek; genişletmek. 3- Zaman bakımından uzatmak; etki süresini uzatmak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *