Cd Ne Demek?(Çözülmüş)

CD yim demek ne demek?

Crossdresser (kısaca CD ), karşı cins ile özdeşleşmiş kıyafetleri giyen kimse. Kadın ise erkek kıyafetleri, erkek ise kadın kıyafetleri giyen kimsedir.

CD neyin kısaltılmışıdır?

Compact Disc ya da yoğun disk. CD, 1,2 mm kalınlığında, 15-20 gram ağırlığında ve polikarbonat plastikten yapılmıştır.

Erkeklere neden CD denir?

CD yani crossdresser karşı cinsin kıyafetini giymekten hoşlananlar için kullanılan bir terim. Ben eşcinsel bir CD ‘yim. Gündüzleri erkek olarak dolaşıyorum ama geceleri kadın kıyafetleri giymekten hoşlanıyorum. Aslında her gay gizli bir cross’tur.

CD ne demek kısa bilgi?

CD, “Compact Disc” kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. CD ‘ler sayısal verilerin makineler tarafından okunabilir bir şekilde depolanabildikleri standart bir ortamdırlar. Lazer tabanlı bir okuyucu tarafından okunabilirler. CD ‘ler teyplerden daha hızlı ve daha doğru bilgi depolaması yapabilirler.

Homoseksüel anlami nedir?

Cinsel yönelim kişinin hangi cinsiyete yönelik cinsel ve duygusal çekim duyduğuyla ilgili bir özelliktir. Eşcinsellik ( homoseksüellik ) bu çekimin kişinin kendi cinsiyetinden kişilere yönelik olmasıdır.

AP ilişki ne demek?

5. A/P: Aktif/Pasif, eşcinsel ilişkilerde bireyin aktif yada pasif oluşunu ifade eder.

CD ne demek tıp?

Cadmium terimi, tıp dilinde kullanılan Latince bir kelimedir. Cadmium teriminin tıbbi anlamı; n. biochem. Cd sembolü ile bilinen atom no:48 ve atom ağırlığı 112.41 olan madeni element, yumuşak ve beyaz bir maden, kadmiyum.

You might be interested:  Eftelya Ne Demek? (Question)

CD ne Birimi?

“ cd ” sembolü ile ifade edilen kandela, belli bir doğrultudaki ışık şiddetinin SI birimidir.

USB nin açılımı nedir?

USB, İngilizce “Universal Serial Bus” kelimesinin kısaltmasıdır. USB ‘nin türkçesi “Evrensel Seri Veriyolu”dur. USB dış donanımların bilgisayar ile bağlantı kurabilmesini sağlayan seri yapılı bir bağlantı biçimidir. Son sürümü 3.1’dir.

Pasif ilişki ne demek?

Pasif kısaca ne demek? Pasif veya gay demek meyili kadına değil erkeğe olan kişilerdir. Bu kişiler doğuştan hormanal yolla veya zamanla çevresel etkenlerle gay olma davranışını ortaya koyabilirler.

Cross Designer ne demek?

kadin giysileri giymekten hoslanan erkek. direkt olarak olmasa da indirekt olarak transeksuellikle baglantili olabilir. her crossdresser transseksuel degildir. jartiyerle kiz arkadasini beceren tipler vardir. ama bunlara genel anlamda ciftler fantezi derler.

CD DVD ROM sürücü nedir?

Görüntü, ses ve bilgiyi aynı ortamda saklamaya yarar. DVD – ROM ‘lar CD – ROM ‘ların daha gelişmiş bir tipi olarak düşünülen CD ‘lerdir. DVD Video’lar ise televizyona takılan DVD Player’larda izlenen, ses ve görüntü içeren disklerdir. Bilgisayar ortamındaki DVD sürücüleri her iki formatı da okuyabilir, yazabilir.

CD kimin icadı?

1982’de Sony şirketinde çalışan Norio Ogha tarafından icat edilmiş ve aynı yıl 1 Ekim 1982’de satışa çıkan ilk disk ve yürütücü sırasıyla Billy Joel’in 52nd Street’i ve Sony’nin CDP-101’i idi. CD ‘ler bu tarihten sonra ticari olarak günümüze kadar satılmaya devam edilmiştir.

CD nin özellikleri nedir?

Bir CD ROM’un çapı 12 santimdir. Üzerine 650 ile 900 MB arasında bilgi kaydedilebilir. Ancak, tüm CD Sürücüler ( CD -ROM aygıtları) bu verileri okuyamadığından, yaygın olarak, 700 MB kapasiteli olan CD ‘ler kullanılır. 700 MB’lık kayıt kapasitesi, yaklaşık olarak 80 dakikalık bir müzik kaydına eşdeğer bir yeğinliktir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *