Call Ne Demek?

İngilizce kelimelerinin biri olan Call kelimesi, Türkçe dilinde aramak olarak kullanılıyor. Arama yapmak veya birini aramak anlamını vermek için bu kelime kullanılıyor. İngilizce dilinde çok sık kullanılan ve anlamı sebebiyle arama yapma anlamı taşıyan cümlelerde kullanılıyor.

No call ne demek türkçesi?

No call. Arama yapılmıyor. No call from you. Senden gelen bir arama yok.

Call them ne demek?

Call them. Ara onları, evet.

Global Call ne demek çeviri?

“ Global ”, kelimesi, “küresel” veya “dünya çapında” anlamını taşıyor. “ Call ” kelimesi ise, “çağrı”, “davet” anlamlına geliyor. GLOBAL CALL NE ANLAMA GELİYOR, TÜRKÇESİ NEDİR? 1 Ağustos Pazar akşam saatlerinden itibaren gündeme gelen “ Global Call ” terimi Türkçe’de “Küresel çağrı” anlamına geliyor.

On Call nedir?

On-call olmak ne demek? On-call olmak kısaca bir problem olduğunda bunun hızlı bir şekilde çözülmesi için ulaşılacak ilk kişi, nöbetçi, olmak demek.

Help Türkiye Global Call ne demek?

Global Call kelimesi, Türkiye ‘deki Twitter ve Instagram kullanıcılarının Türkiye ‘de yaşanan orman yangınlarına dikkat çekmek için kullandıkları etiketler arasında yer alıyor. Birçok kullanıcı Help Turkey ve Global Call etiketleri ile paylaşım yapıyor.

Global Call ne demek help Turkey?

Global Call; “Küresel çağrı” demektir. Instagram ve Twitter’da ‘ Global Call ‘ ifadesine yer verilerek paylaşılan gönderiler ile Ege ve Akdeniz’de devam eden orman yangınlarına dikkat çekilmek istendi.

Good call ne demek?

” good call!” teriminin Türkçe İngilizce Sözlükte anlamları: 1 sonuç good call! expr. iyi düşünmüşsün!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *