Aw Ne Demek? (Question)

Kısaltma AW ne demek?

ay ünl. ünlem: Üzüntü, sevinç, korku, kızgınlık, şaşkınlık gibi duyguları belirtir veya bir kimseyi çağırmak için kullanılır. Aw, look at that kitten!

Sosyal medyada kullanılan AW ne demek?

awk’nin kısaltması. aq’nın yanlış yazılmış ya da oto sansürlenmiş halidir.

Aq ne demek mesajlaşmada?

chat dilinde amina koyim. genellikle ” a.q. ” şeklinde, harflerin sonuna nokta konularak kullanılır. suda çözünmüş iyonlarin sag altina yazilir bu kisaltma. türkcesi “suda”, fransizcasi “aqueuse”, ingilizcesi “aquaeous” dur.

NP nin açılımı ne?

NP, çoğumuzun zaten bildiği ve kullandığı bir kısaltma. No problem’ı günlük yaşamda pek çok insan kullanıyor, “sorun değil” demek.

UWU ne anlama gelir?

tatlis bir olaya istinaden kullanilan smiley. naif ve sevimli smiley, biraz üstten bakan kızgın olanı ùwú, şaşırmış olanı owo’dur. şu sıralar meta emoticon. aşırı tatlış olma durumunu ifade eder.

Twitter Abv ne demek?

bu bildiginiz allah belanı versinin kısaltmasıdır. bir de arv vardır allah rahatlık versin. hiç mi twitter troll dili bilmiyorsunuz yazıklar olsun.

Sosyal medyada SB ne demek?

SB ne demek Twitter? Bu etiketin açılımı “before anyone else”, Türkçesi ise “daima herkesten önce” anlamında.

Snapchat NP ne demek?

NP kelime açılımı bakımından no problem seklindedir. Sosyal medyada bazı uygulamak bununla ilgili emoji çıkarmıştır. Fakat no problem demek için NP kullanılır.

You might be interested:  Rumuz Ne Demek? (Correct answer)

MÜQ ne demek Whatsapp?

‘mükemmel’ kelimesinin kısaltması.

IQ ne demek küfür?

Intelligence kelimesinin Türkçe karşılığı zekadır. Quotient ise kat sayı ve değer anlamına gelir. IQ kelimesi yerine zeka katsayısı sözcüğü kullanılabilir.

Cu ne demek argo?

See you, “görüşürüz” veya see you later “sonra görüşürüz” anlamında kullanılıyor.

MK küfür ne demek?

Mk: Minik kuş. Art niyet aramak manasız. swh. Kızlarımızında kullandığı bir küfürdür. “amq” versiyonunu akıllara getirir.

Discord da np ne demek?

New Reaction ( Np )

Oyunda NP ne demek?

Np: “No problem”, “sorun yok”.

NP ne demek ekşi sözlük?

bir irc icq vs. muhabbeti, açılımı now playing, yani yazı yazarken o anda dinlediğiniz müziği bildirmek, bazı şeylerin anlaşılmasına yardımcı olmak için ya da sadece parçayı tavsiye etmek için kullanılabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *