Audio Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Audio ne demektir türkçesi?

Audio kelimesinin sözlük anlamı sestir. Bunun dışında işitsel manasında da kullanılır. İngilizce Olan Audio Kelimesinin Türkçe Anlamı Nedir? İngilizcede Audio kelimesi hem ses hem de sesli anlamına gelir.

[email protected] ne demek?

İsim olarak kullanıldığında; “bilgi, haber” anlamına gelmektedir.

DoN’T connect to Audio ne demem?

Do not connect to audio uyarısı sesle ilgili olmaktadır. Uzaktan yapılan bu uygulamalarda bazen ses karşı tarafa gitmeyebilir bazen de karşı tarafın sesi duyulmayabilir. Do not connect to audio kelimesinin Türkçe karşılığı ”sese bağlanmayın” şeklinde olmaktadır.

Audio Apps nedir?

Audio Service App, kullanıcıların işitme sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar. İster doğrudan ses akışı, uzaktan kumanda, doğrudan telefon görüşmesi (iOS akıllı telefonlarla), ses kontrolü, yön ayarları olsun, hepsi bu uygulamada.

Odeon açılımı nedir?

Odeon kelimesi Türkçe’de “konser salonu, küçük tiyatro” anlamına gelir. Eski Yunanca oideîon οιδεῖον z “konser salonu, küçük tiyatro” sözcüğünden alıntıdır.

Infoculuk ne demek?

genellikle 5 yıldızlı otellerde hamam-sauna-spa hizmetlerinde masaj satan kişilere verilen isim. yurtdışından sınırdışı edilmiş sadece dil bildiği için otellerde bulunan spa gibi işletmelerde masaj satmak için insanı darlayan ve çoğu madde bağımlısı olan insnalara verilen isim.

Spoilerli ne demek?

Spoiler, bir eserin konusu veya detayları hakkında bilgi veren; eser okunmadan, dinlenmeden veya izlenmeden önce öğrenilmesi durumunda alıcının eser ile ilgili düşüncelerini veya alacağı hazzı etkileyebilecek açıklama veya ipucu.

Reset etmek ne demek?

Reset kelimesi Türkçe’de “yeniden kurma, elektronik cihazlarda sıfırlama işlemi” anlamına gelir. İngilizce reset “yeniden kurma, elektronik cihazlarda sıfırlama işlemi” sözcüğünden alıntıdır. İngilizce sözcük İngilizce set “kurma, ayağa kaldırma” sözcüğünden re+ önekiyle türetilmiştir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *