30 32 Beden Ne Demek?(Çözünme)

Pantolonlarda ili ölçü birimi verilmektedir. Bunlardan ilk sıradaki bel ölçüsünü sonraki ise iç bacak ölçüsünü vermektedir. Yani 30/32 şeklindeki ölçümde 30 bel çevresini 32 ise iç bacak uzunluğunu ifade etmektedir. 3o ile gösterilen bel çevresi 40 beden olan kişiler için üretilmektedir.

34 32 beden ne demek?

“W” ile nitelendirilen ölçü kodları, kot pantolonun bel bölgesi ölçüsüdür. “L” harfi ile nitelendirilen ölçü ise iç bacak uzunluğu ölçüsüdür.

Pantolon 30 32 ne demek?

Pantolonlarda 30 / 32 ‘nin Karşılığı Nedir? Pantolonlarda ili ölçü birimi verilmektedir. Bunlardan ilk sıradaki bel ölçüsünü sonraki ise iç bacak ölçüsünü vermektedir. Yani 30 / 32 şeklindeki ölçümde 30 bel çevresini 32 ise iç bacak uzunluğunu ifade etmektedir.

Kotta W ve L ne demek?

Erkek kot pantolon beden ölçüleri genel olarak bel ve iç bacak ölçüleri dikkate alınarak sınıflandırılmaktadır. ” W ” ile nitelendirilen ölçü kodları, kot pantolonun bel bölgesi ölçüsüdür. ” L ” harfi ile nitelendirilen ölçü ise iç bacak uzunluğu ölçüsüdür. Aşağıda bu ölçülerin santimetre olarak karşılığı verilmiştir.

1.70 boy 65 kilo kaç beden?

1.70 ile 175 boyunda olan kişiler için beden ölçüleri: 65 ile 70 kilo arasında olanlar için 40 beden giymektedir. 60 ile 65 kilo arasında olanlar için 38 beden giymektedir.

44 beden kaç kilo?

75-80 kilo => 44 beden giymektedir.

Pantolon bedenleri erkek nasıl hesaplanır?

Beden yapınıza uygun en doğru pantolon seçimini, bel/karın ve kalça çevrenizi ölçerek kolayca öğrenebilirsiniz. Bel ve karın ölçüsünü, bel etrafında yatay olarak bağlanmadan, Kalça çevrenizi ise kalçanın en yüksek bölgesinin yatay olarak çevresi ölçülerek hesaplayabilirsiniz.

You might be interested:  Deport Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

25 Kot Bedeni Kaç Beden?

60 cm bel, 90 cm basene sahip olan kadınların jean ölçüsüdür, kumaş pantolon veya elbise bedenine uyarlandığında ise 34-36 geçiş bedenidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *