Boğazlıyan Çağlayan Gazetesi

Yozgatspor geçen sezon erken havlu atılan şampiyonluk yarışından sonra gelecek sezonla beraber BAL liginde 4 sezonunu yaşayacak.Bir futbolsever ve Yozgatspor sevdalısı olarak profesyonel lig yerine amatör ligde Yozgatspor'un 4 sezondur olması beni derinden üzüyor...

Bu sene gelecek sezonun çalışmalarını yönetim erken başladı. İlk önce yönetim teknik direktör konusuna çözüm kavuşturarak teknik direktörlük koltuğuna daha önce bu ligin havasını bir çok kez solumuş ve şampiyonluk sevinci yaşamış geçen sezon içinde nabız yoklayıp anlaşamadığı genç başarılı daha önce futbolculuk döneminde Yozgatspor forması giymiş Yozgatı ve Yozgatspor camiasını yakından tanıyan genç teknik adam Memduh Fidan getirildi. Memduh hocanın yardımcıları da çok tecrübeli kaliteli isimlerden oluşuyor.

Yozgatspor bu sezon bir an önce öncelikle hocanın vereceği rapor doğrultusunda iç transfer daha sonrada dış transferleri kamp sezonu başlamadan bitirerek tam kadro takımı kampa yollaması ve kamp döneminde yapılacak maçlar sonunda hocanın vereceği rapor doğrultusunda da eksiklerin gidirilmesi bu sezonu diriliş sezonu olarak ilan eden Yozgatspor'un şampiyonluğa ulaşacağı anlamına ve şampiyonluğun da çok güçlü adayı ilan edecektir.

Şuan da yönetimde ve memduh hocada yoğun bir tempoda çalışıyorlardır Yozgatspor'u başarıya taşıyacak oyuncuları kadroya katmak adına taraftarlarda sabırlı şekilde bu transferleri beklemeleri gerekiyor gerek yönetimin de gerekse memduh hoca ve ekibinin işi kolay değil şuanda bir çok gözde oyuncu boşta ve o oyuncularının peşinde yozgatspor dışında nerden baksanız 15-20 tane takım var herkes ayrı bir fiyat vererek oyuncuları kadrolarına katmak isteyecekler ama yönetim akıllıca davranırsa bu sezon hocanın vereceği raporda istediği oyuncuları kamp öncesinde kadroya katıp transferi tamamlarsa başarılı bir sezon Yozgatsporu bekliyor olacak.

Bunun için de taraftarlarının da yönetimin ve hocalarının yanında olarak sabırlı şekilde beklemeleri gerekiyor. Sabrın sonu selamettir inşallah ben bu sezon Yozgatspor taraftarlarının özlem duydukları şampiyonluğa bu sezon ulaşabileceklerini düşünüyorum.

Adana'dan daha önce 20 yıl Yozgat'ta spor muhabirliği yapan bir kardeşiniz olarak hepinize kucak dolusu sevgi selamlarımı yollar, her zaman Yozgatspor'u yakında takip edip başarısını isteyen bir kardeşiniz olacağım.. 
Saygılarımla..