Zeynel Kaplan Spor Kompleksi Açıldı

Sorgun ilçesine bağlı Bahadın beldesinde Zeynel Kaplan Spor Kompleksi'nin açılışı yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 18 Ekim 2015, Pazar günü, saat: 22:50

Sorgun ilçesine bağlı Bahadın beldesinde Zeynel Kaplan Spor Kompleksi'nin açılışı yapıldı. Açılışa Bahadın Belediye Başkanı Dilaver Özcan, Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat İl Başkanı Ali Keven, Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Adayı Onur Kaytan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bahadın Belediye Başkanı Dilaver Özcan, törende yaptığı konuşmada, gurbetçi iş adamı Remzi Kaplan'ın belde de babası adına yaptırdığı kompleksin hayırlı olmasını diledi.

Birlik ve dayanışma ile belde de birçok hizmeti yaptıklarını ifade eden Özcan, Remzi Kaplan gibi iş adamlarının baba ocaklarına sahip çıkarak yatırım yapmaya devam ettiklerini vurguladı.

Özcan, şöyle konuştu: "Bahadın'ın en önemli eksiklerinden biri gençlerin spor yapacağı bir alanın olmamasıydı. Bunun projesini hazırladık, iş adamlarımıza sunduk. Remzi ağabey de bana 3 ay içerisinde bitirmek koşuluyla bir spor kompleksi yaptırmak sözü verdi. 2 ay gibi bir sürede Bahadınlıların gayreti, belediye personelinin öz verili çalışmasıyla kompleksi tamamladık. Hepimize hayılı uğurlu olsun."

Gurbetçi işadamı Kaplan da, Zeynel Kaplan Spor Kompleksi için yaklaşık 200 bin liralık harcamada bulunduğuna işaret ederek, doğduğu beldeye kendini borçlu hissettiğini, bu nedenle yatırım yapmaya devam edeceğini söyledi.

Zeynel Kaplan Spor Tesisi'nde halı saha, basketbol sahası, fitness salonu, kafeterya, soyunma odaları, duş bölümleri ve otopark bulunuyor.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki