Yozgat Şehir Hastanesi’nde görev yapan Rahmi Ersoy’a, Trabzon’da düzenlenen Türkiye Bedensel Engelli Yüzme Federasyon Kupası yarışlarında elde ettiği başarıdan ötürü hastane yöneticileri ve çalışanları sürpriz bir parti düzenledi.

Trabzon Mehmet Akif Ersoy Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen serbest, sırtüstü, kurbağalama, kelebek ve ferdi disiplinlerindeki yarışlara katılan Ersoy, 100 Metre Kelebek Yüzme Yarışında Türkiye 2.si, 200 Metre Karışık Yüzme Yarışında Türkiye 3.sü oldu.

35 kulüpten 103 sporcunun katıldığı yarışmada iki madalya birden kazanarak, hem Yozgat’ın hem de Yozgat Şehir Hastanesi’nin gururu olan Rahmi Ersoy’un başarısı törenle kutlandı.

Hastane Başhekimi Op. Dr. İbrahim Akkurt, hastane yöneticileri ve çalışanların katıldığı kutlamada renkli anlar yaşandı.

Ersoy, “Değerli çalışanımız Rahmi Ersoy, Yozgat’ımızı ve hastanemizi gururlandırarak engellerin başarı için aşılabilir olduğu farkındalığını uyandırdı. Yozgat Şehir Hastanesi ailesi olarak; personelimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.