Bir dizi ziyaret ve işbirliğinde bulunmak üzere Denizli'ye giden ve eski Denizli Vali Yardımcısı olan Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı ziyaret etti.

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç ile bir süre görüştü. Denizli’yi tekrar ziyaret etmekten duyduğu mutluluğu ifade eden Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, Denizli’nin tarım, sanayi ve ekonomik alandaki tecrübelerinden yararlanmak amacıyla Yozgat’taki sanayici, işadamları ve STK temsilcileri ile Denizli’ye geldiklerini, burada karşılıklı görüş alışverişinde bulunacaklarını söyledi.

Vali Dr. Ahmet Altıparmak ise ziyaretinden dolayı Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’a teşekkür ederek; “Daha önce Denizli’de görev yapmış bir Mülki İdare Amiri olarak İlimizdeki sanayici ve işadamlarının müteşebbis ruhunu, İlimizin ekonomik yapısını biliyorsunuz. Denizli Türkiye ihracatında 8. sırada. Denizlili girişimci ve işadamlarının bilgi ve birikimlerini Yozgatlı girişimcilere aktararak ve ticari konularda işbirliği yaparak Yozgat’ın gelişimine katkı sağlayacaklarına inanıyorum” dedi.