Yüksel, Aday Adaylığını Açıkladı

MHP Yozgat Milletvekili aday adayı Orhan Yüksel, parti binasında gerçekleştirdiği basın toplantısıyla milletvekili aday adaylığını ilan etti.
Yayınlanma tarihi: 10 Mart 2015, Salı günü, saat: 03:44

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili aday adayı Ziraat Mühendisi Orhan Yüksel, parti binasında gerçekleştirdiği basın toplantısıyla milletvekili aday adaylığını ilan etti.

Orhan Yüksel Yozgat’ın tarım konusundaki çıkmazlarını ve sorunlarını da mesleği gereği çok iyi bildiğini ifade eden, Orhan Yüksel “13 yıldır milletimize cambaza bak kurnazlığı yaparak aralıksız iktidarda bulunan hükümet, ülkemizi içeride ve dışarıda birçok sıkıntılara sokmuştur. Bunun örneklerini kısaca özetleyecek olursak; Maalesef terör azgınlaşmış dağdan şehirlere inmiş, güney doğu ve doğu bölgelerimizin birçok şehrinde kontrolü tamamen sağlar hale gelmiş, ülkemizin bölünmesine ramak kalmıştır. Hükümet ise milletimizi çözüm süreci saçmalığı ile oyalamaya devam etmektedir. İmralı canisi ile görüşüldüğünü söyleyenleri şerefsizlikle suçlayanların, durum ortaya çıktığında ise şeref konusunda ne düşündüğü anlaşılamamıştır” diye konuştu. 

 Orhan Yüksel, sıralamada nerede olursa olsun bir ülkücü nefer olarak sonuna kadar partisinin başarısı için mücadele edeceğini ve ülkücü olmanın onur ve gururunun her makam ve mevkinin üzerinde olduğunu da sözlerine ekledi. MHP İl Başkanı Ethem Sadef ise Orhan Yüksel’e çıktığı yolda başarı diledi.

Etiketler: orhan yüksel   mhp   ethem sedef  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki