Yozgat'ta, Memur Sen İl Temsilciliği, İnfak Derneği ve Yozgat Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanlığı tarafından başlatılan ve pandemi sürecinde çeşitli zorluklar yaşayan esnafa destek olmak amacı güden "Memur, esnaf, el ele" kampanyası kapsamında alınan gıda paketlerinin dağıtımı yapılacak.

Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, Kovid-19 salgını dolayısıyla 1 yıldır sıkıntılı bir süreç geçiren Yozgat esnafına destek olmak amacıyla başlattıkları çalışma kapsamında alınan gıda paketlerini Yozgat Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Eyüp Coşgun’a teslim etti. Şerefli, yaptığı açıklamada; Kampanyada ki amacın yardımlaşma, dayanışma ve kardeşlik duygularının öne çıkarılmasına katkı sağlamaya çalıştıklarını söyledi.

Yozgat Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Eyüp Coşgun’da, Memur Sen İl Başkanı Kenan Şerefli ve aracılığını üstlenen İnfak Derneği Başkanı Ömer Yağmur'a teşekkür ederek, korona salgınında en fazla etkilenen kesimin esnaf kesimi olduğunu ve Oda Başkanı olarak sürekli esnaflara yönelik destek amaçlı çalışmalar yaptıklarını söyledi.