Yozgatspor'a Destek Geliyor!

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın Yozgat ziyaretinde sözünü verdiği iddia edilen 250 bin TL'nin yarın için ödeneceğini açıklandı.
Yayınlanma tarihi: 03 Nisan 2019, Çarşamba günü, saat: 18:23

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın Yozgat ziyaretinde sözünü verdiği iddia edilen ve Spor Toto ile yapılacak sponsorluk anlaşması ile Yozgatspor'a ödenecek olan 250 bin TL seçim süreci boyunca gerçekleşmemişti.

31 Mart seçimleri sonucunda Yozgat Belediye Başkanı olan Celal Köse ise seçim öncesi Bozok Stadyumunda yaptığı açıklamada 250 bin TL'nin yaptıkları girişimler sonucunda Yozgatspor hesabına geçtiğini beyan etmişti.

Yeni dönem Belediye Başkanı Celal Köse sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada 250 Bin TL paranın yarın gün içinde kulüp hesabına aktarılacağını belirtti. Köse, açıklamasında; ”Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay’ın Seçim İrtibat Bürosu açılışında yapmış olduğu konuşmada Yozgatspor’umuza 250 Bin TL nakit para desteği sağlanacağı konusunda vermiş olduğu sözümüzü tutup, paranın yarın itibari ile Yozgatspor’umuzun hesabına geçeceğini tüm hemşerilerimize ve kamuoyuna saygı ile belirtmek isterim” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki