Haftayı bay geçirecek olan Yozgatspor’da takıma 29 Şubat Pazartesi gününe kadar izin verildi. Kırmızı-Siyahlı takım, 6 Mart Pazar günü kendi sahasında yapacağı Sivas Yıldızeli Birlikspor maçı hazırlıklarına Pazartesi günü başlayacak.

Üst üste oynadığı 4 önemli müsabakasının ardından hafta içi mesaisinde, erteleme maçı olan Hacılar Erciyesspor mücadelesine çıkan ve bu karşılaşmadan da istediği skoru alarak liderliğini sürdüren Yozgatspor'da, hafta sonunu maç yapmadan BAY olarak geçeceğinden dolayı futbolcuların hem mental, hem de fiziksel açıdan dinlenmeleri ve aileleri ile vakit geçirerek morallerlenmeleri açısından, Yozgatspor Teknik Direktörü Tahir Çopur tarafından takıma 3 günlük izin verildi.

Verilen izinin ardından Hacılar Erciyesspor karşılaşması sonunda kaleci Muhammed Karakaş, Onur Türk,Semih Türe takımdan ayrılarak Kayseri Havalimanına geçerek memleketlerine ailelerinin yanına giderken diğer futbolcular takım otobüsü ile Yozgat'ta döndükten sonra tesislerden ayrılarak izinlerini kullanmak üzere memleketlerine gittiler. 

Yozgatspor'lu futbolcular verilen 3 günlük izinin ardından 29 Şubat Pazartesi günü tesislerde toplanarak 6 Mart Pazar günü kendi sahalarında konuk edecekleri Sivas Yıldızeli Birlikspor maçı hazırlıklarına start verecekler.
Haber:Mehmet Örs-Çağlayan Gazetesi