Misli.com 3. Lig ikinci grupta mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK, devre arasında 7 oyuncu ile yollarını ayırırken, 9 oyuncuyu da kadrosuna kattı. Kırmızı-siyahlı takım Teknik Direktör Memduh Fidan’ın raporu doğrultusunda 9 oyuncu ile anlaşma sağlayarak, kadrosuna kattı. Yozgatspor 1959 FK ayrıca, bir de forvet oyuncusu ile görüşmelerin sürdüğünü anlaşma sağlanınca kamu oyu ile paylaşılacağını açıkladı.

Yozgatspor 1959 FK’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Geçtiğimiz pazartesi gününden itibaren teknik direktör Menduh Fidan, yardımcı hocalar Beytullah Mete ve İsmail Ünal yönetiminde günde çift idmanla çalışmalarını sürdüren takımımızda, başarımız için ter dökecek yeni transferlerimiz de takımla birlikte çalışmalara katıldılar.

Yunus Emre Çabuker -Artvin Hopaspor, Solbek

Tayfun Bebek -Gölcükspor, Kanat, Santrofor

Burak Aydın -Bursa Yıldırımspor, Stoper, Ön libero

Murat Mercan -Bursa Yıldırımspor, Orta saha

Emir Akay -Bursa Yıldırımspor, Sağbek

Ercan Karaca -Bursa Yıldırımspor, Orta saha

Akın Arıcan -Bursa Zaferspor, Santrofor

Okan Özdilek -Edirnespor, Sağbek

Cevatcan Ekinci -Giresunspor, Orta saha, Kanat

7 OYUNCU GÖNDERİLDİ
Sezon ilk yarısının sona ermesinin ardından Teknik Direktörlük görevine Memduh Fidan getirildi. Fidan’ın göreve gelmesinin ardından sezon başında transfer edilen 7 oyuncu ile yollar ayrıldı. Kırmızı-siyahlı takımda Çağrı Tekin, Fırat Demir, Alihan Öztürk, Seyit Ali Altın, Hasan Gök, Musa Şahin ve Mahmut Yiğit Türkmen ile karşılıkla anlaşılarak, sözleşmeleri fesih edildi.