Kulüp Başkanı Kazım Arslan’ın da katılımı ile yapılan tanıtım toplantısının ardından kırmızı siyahlı takımla sezon sonuna kadar anlaşan Aydın Yavuz dün yapılan  tanışmanın ardından ilk idmanına çıktı. Yozgatspor'da Yardımcı Hoca görevine Rüştü Çalı getirilirken, kaleci antrenörü Ferit Özinan ile yola devam edilecek. Aydın Yavuz son olarak 2.Lig'de Nazilli Belediyespor'un başında bulunuyordu.

Yozgatspor 1959 FK Yönetimi, Aydın Yavuz’la sözleşme imzaladı.  Yeni sezon hazırlıklarına ilk olarak Teknik Direktör Memduh Fidan ile anlaşarak başlayan kırmızı-siyahlı yönetim sürpriz bir kararla yolları ayırma kararı almıştı. Fidan'ın ardından oynanan iki hazırlık karşılaşmasında takımın başına geçici olarak altyapı antrenörü Nihat Tinel getirilmişti.  Bu süre içerisinde arayışlarını sürdüren Yozgatspor yönetimi natifler içerisinden en uygun bulduğu isim olan Aydın Yavuz ile masaya oturdu. Deneyimli çalıştırıcı ile şartları görüşen yönetim ortak karar ile takımı Yavuz'a emanet etme kararı aldı. Dün sabah tanışma toplantısının ardından takımın başına geçen Yavuz hız kesmeden ligde oynanacak olan Kadirli Demirspor karşılaşmasının hazırlıklarına başladı. 

Hayrettin Gümüşdağ, Galip Gündoğdu başta olmak üzere birkaç teknik adamla daha sıkı bir pazarlığa tutuşan Yönetim daha önce birçok ikinci ve üçüncü lig takımında görev yapan son olarak da Nazilli Belediyespor’da çalışan 56 yaşındaki Trabzonlu Teknik adam Aydın Yavuz’la sözleşme imzaladı.