Yozgatspor 1959 FK, 29 Aralık 2020'de sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla, taraftarları kulübe üye olmaya davet etmişti.

Yozgatspor 1959 FK, yaptığı davet çağrısında; "Daha önce de bu sayfadan duyurulduğu üzere kulübümüz üye kayıtları güncellenecektir. Geçmiş yıllar üye aidatlarını yatırmayan üyelerin, üyelikleri sonlandırılmıştır.

1-31 Ocak 2020 tarihleri arasında yıllık 1200 TL üyelik aidatını kulüp hesabına yatırarak, kulübümüze üye olmak ve faaliyetlerine katılmak isteyenler için yeni üye kaydı işlemi yapılabilecektir.

Yıllık ücretini yatırıp, yeni üyeliği onaylanan üyelerimize, store ürünlerinden 1 adet forma ve 1 şapka hediye edilecektir" denilmişti.

Yozgatspor 1959 FK'nın resmi sosyal medya hesabı üzerinden bugün yapılan açıklamada, çağrıların karşılık bulmadığını belirterek şunlar kaydedilmiştir. "Bir kaç hafta önce kulübümüzün üye kayıtları ile ilgili bir duyuru yapılmıştı.

Takdir edilecektir ki bir kulübün faaliyetleri ile ilgili olarak söz sahibi olmanın yolu, kulübe ya da derneğe üye olmaktan geçer.

Duyurudan bugüne kulübümüze üyelikle ilgili bir talep ve müracaat olmadığını kamuoyunun bilgisine sunuyoruz."