Yeni kadrosu ile ilk maçına bugün çıkacak olan temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK, hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Ligin ilk devresinde istediği mücadeleyi sahaya yansıtamayan kırmızı siyahlılar ikinci devrenin ilk maçında üstünlüğünü göstermek için Sorgun İlçe Stadyumu'nda ter dökecek.

Yeni Teknik Direktör Memduh Fidan gözetmenliğinde teknik ve taktik antrenmanlarını tamamlayan kırmızı siyahlılar ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yaparak üst sıralara çıkmak istiyor.

Bugün 13:00'da Büyükçekmece Tepecikspor ile temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK arasında oynanacak mücadelenin hakemleri ise belirlendi. Zorlu 90 dakikanın hakemliğini Konya Klasman Hakemi Burak Akdağ yapacakken yardımcı hakemliğine Konya Klasman Yardımcı Hakemi Şaban Karaderili ve Afyon Klasman Yardımcı Hakemi Yahya Kemal Yurtbilir getirildi.

Sorgun'da oynanacak maçın dördüncü hakemi ise Burdur Bölgesel Hakemi Muhammed Burak Tufan oldu. Ligin ikinci devresinde oynanacak olan maçın gözlemciliğini Ayhan Akgöz, temsilciliğini Fatih Hüsnü Berberoğlu yapacak.