Yozgatspor İçin Tam Kadro Toplandılar

Yozgat valisi, belediye baskanı, iş adamları, medya temsilcileri, yönetimi, taraftar temsilcileri ve teknik heyeti akşam yemeğinde biraraya gelerek Yozgatspor'u masaya yatırdı.
Yayınlanma tarihi: 24 Aralık 2015, Perşembe günü, saat: 10:29

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı,Yozgat Belediye Başkanı ve Yozgatspor 1959 FK Başkanı Dr. Kazım Arslan, Yozgatspor teknik ekibi, iş adamları, medya temsilcileri ve taraftar temsilcilerinin katılımıyla, Zafer Türk Mutfağında düzenlenenen yemekte bir araya gelerek Yozgatspor'u konuştular. Başkan Arslan, Yozgatspor 1959 FK'ya destek olan işadamlarına teşekkür etti.

Yozgat Belediye Başkanı ve Yozgatspor 1959 FK Başkanı Dr. Kazım Arslan düzenlenen yemekte yaptığı konuşmada, "Yola çıktığımız yol arkadaşlarımızla ligin bitmesine bir hafta kala bir durum değerlendirmek istedik. Bunun için bir araya geldik. Bundan 3-5 ay önce bir araya geldiğimizde, bir takım arkadaşlarımız Yozgatspora sözler verdiler. Verilen sözler fazlayla yerine getirildi. Bizde israf etmeden değerlendirmeye çalıştık. Yozgatspor son derece şeffaf bir şekilde yönetilmektedir. Her an hesap verebilecek durumdayız. Bütün hesaplarımız banka üzerinden yapıldı. Hiçbir şekilde onun dışında bir gelir ve gider söz konusu olmadı." dedi.

Yozgatspor'un borçsuz olarak yoluna devam ettiğini ifade eden Başkan Arslan, "Bu Yozgat’ın takımıdır, hepiniz sahip çıktınız. Yozgat bu takıma sahip çıktı, gerek seyirci gerekse imkan olarak hiçbir dönemde olunmadığı kadar sahip çıkılıyor. Bizde bize verilen emanete sahip çıkmaya çalıştık. Biz sizlere her zaman beraber olmaktan mutluluk duyuyoruz. İnşallah Yozgat’ı amatör ligde dolaşmaktan da kurtaralım. Amatör lig Yozgat’a yakışmıyor. Yozgat’ın sosyal, kültürel ve sportif anlamda alt yapısının gelişmesi lazım” diye konuştu.

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı ise yemekte yaptığı konuşmada, "İnşallah sezon sonunda üçüncü lige yükselecektir. Yozgat’ta sporun gelişmesi yönünde büyük yatırımlar yapılmaktadır. Spor vadisi de bunlardan biridir." dedi.

İş adamı Mustafa Koç toplantıda dikkat çeken isim oldu. Takımın şampiyon olması için gerekli transferler için tüm iş adamlarını desteğe çağırdı ve kim ne destek veriyorsa üç katı destek verme sözünde bulundu.

İlerleyen günlerde ikinci yarı için maddi destek sağlamak amacıyla iş adamlarımız yine bir araya geleceği toplantıda konuşulan konular arasındaydı.

Etiketler: yozgatspor   1959 FK  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki