Yozgatspor da takım kaptanları belirlendi.

Yönetim ve teknik heyetin aldığı ortak karar ile kırmızı siyahlı futbolcular aralarında yaptıkları gizli oylama ile kendi kaptanlarını kendileri belirledi.
Yayınlanma tarihi: 07 Ağustos 2015, Cuma günü, saat: 08:37

Yozgatspor 1959 FK'da yönetim ve teknik heyetin aldığı ortak karar ile kırmızı siyahlı futbolcular aralarında yaptıkları gizli oylama ile kendi kaptanlarını kendileri belirledi. Oylama sonucunda Semih Türe ve Metin Kurt yeni sezonda kaptanlık bandını taşıyacak. 

Takım içerisindeki uyumun ve futbolcuların kendi kaptanlarını kendilerinin belirlemesinin birçok sorunun önüne geçeceği düşüncesinde ortak bir karara varan Yozgatspor yönetimi ve teknik heyet takım kaptanlarını belirlemek için belki de spor tarihinde yeni bir sayfa açacak uygulama başlattı. Kırmızı siyahlı bütün futbolcuların katılımı ile yapılan gizli oylamada Semih Türe ve Metin Kurt yeni sezonda kaptanlık bandını taşıyacak isimler oldu. Teknik direktör Tahir Çopur, gerek saha içerisinde gerekse saha dışında futbolcuların kendi seçtikleri takım kaptanı ile daha başarılı işlere imza atacağına inandıklarını belirtti. Çopur: " Yaptığımız bu uygulama belki futbol tarihinde bir ilk. Fakat olması gerende bence bu. Oyuncularımız demokratik bir şekilde kaptanlarını seçti. Semih ve Metin bu işi layığı ile yapacaklardır. " dedi. Deneyimli teknik adam aldıkları kararları her zaman destekledikleri için Yozgatspor yönetimine de ayrıca teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Etiketler: yozgatspor  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki