Yozgatspor 1959 FK'da Kongre Ertelendi

Yozgatspor 1959 FK, Cumhuriyet Meydanında açık hava toplantısı ile yapmayı düşündüğü kongre, hava muhalafeti nedeniyle katılımın olmaması üzerine pazartesi gününe ertelendi
Yayınlanma tarihi: 31 Mayıs 2015, Pazar günü, saat: 06:31

Bölgesel Amatör Futbol Liginde Yozgat’ı temsil edecek olan Yozgatspor1959 FK’nın yapılacak olan genel kurul toplantısı hava yoğun yağış nedeniyle yeterli sayının oluşmaması üzerine pazartesi günü saat 17.00’ye ertelendi.

Yozgatspor 1959 FK'nın genel kurulunu 16:30'da Cumhuriyet meydanında yapacaklarını duyurmalarına rağmen yeterli sayıya ulaşamadıklarını belirten Başkan Arslan, “Yağış sebebiyle çoğunluk sağlanamadığı için bugün yapamadık. Pazartesi yapacağız. Israrla alanda yapmak istiyorum. Yozgatspor’un sahibi ne kadar taraftarı ne kadar görmek istiyorum. Ben bunu biliyorum ama kimsenin söyleyecek bir sözü kalmasın. Biz yine bunu alanda yapacağız. El mi yaman, bey mi yaman göreceğiz” dedi.

Yozgatspor 1959 Futbol Kulübü’nün tertemiz bir kulüp olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Arslan, “Bu kulübü herkes alabilir benim kulüp yönetme gibi bir derdim yok. Benim Yozgat’a tertemiz bir kulüp armağan etme isteğim vardı, bunu da yaptım. Bugün burada gördüğüm tablo benim için sürpriz değil, Yozgat bu kadar zaten. Ama yarın bir başarı durumda yada başarısız durumda birileri başarıdan nemalanmak isterse birileri başarısızlık neticesinde bana bir şeyler söylemek isterse ben bugünü hatırlatırım ve söylemem gerekeni de söylerim. Söyleyecek sözü olan adam gelsin bugün konuşsun. Burası Yozgat’ın meydanı göbeğinden atan söyleyecek sözü olan bugün burada konuşacak. Bugün buraya gelmeyen adam, pazartesi günü buraya gelmeyen adam, bundan sonra Yozgatspor ile ilgili konuşmasın.” dedi.

Etiketler: yozgatspor   1959   genel kurul   kongre   kazım arslan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki