Yozgatspor 1959 FK'da Her Şey Yolunda

Kulüp Başkanı Dr. Kazım Arslan izledikleri ve takip ettikleri oyuncularla anlaşma konusunda çok büyük mesafe katettiklerini söyledi.
Yayınlanma tarihi: 03 Temmuz 2015, Cuma günü, saat: 07:58

Transfer sezonunun başlaması ile hareketlilik arttı. Kadrosuna dahil edeceği ve yollarını ayıracağı oyuncuları yavaş yavaş belirleyen yöneticilerin, bu haftadan itibaren önemli ölçüde mesafe kaydetmesi ve dış transferide büyük ölçüde tamamlaması bekleniyor. Taraftarın ve camianın beklediği transferler konusunda hareketlilik, önümüzdeki günlerde ikiye çıkacak.

Yozgatspor 1959 FK Kulüp Başkanı Dr. Kazım Arslan izledikleri ve takip ettikleri oyuncularla anlaşma konusunda çok büyük mesafe katettiklerini söyledi. Birçok kulübün kendilerine çok yardımcı olduğunu kaydeden Arslan " Birçok oyuncuyla görüşmelerimiz sürüyor. Önümüzdeki hafta tüm belirsizlikleri ortadan kaldırarak kaliteli isimleri Yozgat'a getireceğiz" diye konuştu.

İç transferde sözleşmeleri biten bazı oyuncuların halen beklemede olduğunu kaydeden Arslan, açıklamalarını şöyle tamamladı. "Biz teknik direktörümüzlede dış transferler konusunda birlikte hareket ediyoruz. Hem onun, hem de bizim takip ettiğimiz oyuncularla anlaşma yoluna gidiyoruz. Bu konuda çok hassas ve titiz davranıyoruz. Ne kaybedecek zamanımız, ne de paramız var. Yozgatspor Kulübü'nün çıkarlarını gözeterek camianın beklentilerine cevap verebilecek yeterlilikte transferler yaparak yyeni sezon çalışmalarına start vereceğiz. Bu nedenle taraftarlarımızın bu konuda akıllarında bir soru kalmamasını istiyoruz. (Çağlayan)

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki